همراه با شبكه های رادیویی در لحظه تحویل سال

به گزارش روابط عمومی معاونت صدا؛ شبكه‌های رادیویی با تدارك ویژه برنامه‌های متنوع در هنگام تحویل سال میزبان مخاطبان خواهند بود.

1401/12/20
|
11:20

رادیو فرهنگ با پهن كردن سفره "هفت سین"، شبكه رادیویی تهران با برنامه "دو بهار"، رادیو نمایش با "بهترین حال" و رادیو صبا با "شب، نو، روز" و... در لحظه تحویل سال به استقبال عید نوروز می روند.

«بهترین حال»در قالب رادیو تئاتر اجرا می شود، به این معنا كه یك رادیو تئاتر نمایشی به مدت یك ساعت در لحظه سال تحویل پخش می شود و داستان آن در دل سفره هفت سین و لحظه تحویل سال اتفاق می افتد. علاوه بر آن این برنامه به صورت تصویری ضبط و از ایران صدا نیز پخش می شود.داریوش شهبازی كارگردان رادیویی و سروش طباطبایی كارگردان تصویری این برنامه هستند.
رادیو تهران لحظه تحویل سال در كنار خانواده معظم شهدای امنیت
ویژه برنامه تحویل سال نو «دو بهار» از ساعت 21 روز 29 اسفند، آغاز و پخش آن تا ساعت 2 بامداد اول فروردین ادامه خواهد داشت . گزارش لحظه تحویل سال در كنار خانواده معظم شهدای امنیت، انعكاس حال و هوای مردم و بازار تهران در شب عید و در ساعت‌های پایانی سال، ارتباط زنده از آستان مقدس امامزادگان، معرفی روستاهای هدف گردشگری در تهران و گفتگو های جذاب و شنیدنی با چهره‌های شاخص فرهنگ و هنر، اجتماعی و ورزشی از جمله بخش های ویژه برنامه تحویل سال نو در رادیو تهران است.
رادیو پیام و آوا
ویژه برنامه تحویل سال رادیو پیام و رادیو آوا از ساعت 22 تا 02 بامداد به صورت زنده به روی آنتن می رود.
برنامه تحویل سال رادیو صبا با حضور عباس محبی
ویژه برنامه سال تحویل به نام «شب، نو، روز» دوشنبه 29 اسفند با اجرای مهبد قناعت پیشه، محمد رضا قلمبر و آسیه گرجی و حضور افتخاری عباس محبی از ساعت 22 راهی آنتن می شود .این برنامه با میزبانی هنرمندان و تهیه و تدارك بخش های ویژه مبتنی بر آداب و رسوم و فرهنگ نوروزی پیش از تحویل سال تا ساعت 1:30 بامداد شنوندگان را همراهی می كند.
"رادیو معارف و یا مقلب القلوب" در لحظه سال تحویل
برنامه "یا مقلب القلوب" از ساعت 24 در لحظه سال تحویل به روی آنتن رادیو معارف می رود، توصیه وتاكید قرآن كریم و ادعیه معصومین بر تغییر و تحول از خود و راهكارهای روانشناسی و دینی برای تغییر و تحول در خود را بازگو می كند.
هفت سین رادیو فرهنگ
ویژه برنامه 4 ساعته زنده به نام «هفت سین» طراحی شده است كه طیف وسیعی از موضوعات فرهنگی و هنری را در برمی‌گیرد. فلسفه نوروز، دیپلماسی فرهنگی نوروز، نوروز در اقوام و مناطق مختلف كشور و ... از جمله مهم‌ترین موضوعات این برنامه است، كه سعی می شود ، حال و هوای نوروزی مناطق مختلف كشور منعكس شود.
402-102 از رادیو سلامت
ویژه برنامه تحویل سال «صد و دو چهارصد و دو » با محوریت سلامت جان و تن و سیر و معنای زندگی دو 4 بعد سلامت از ساعت 23 تا 2 بامداد شنیده می شود.
رادیو جوان لحظه سال تحویل با اجرای فرزاد حسنی
برنامه رادیویی "صدسال به از این سالها" ویژه تحویل سال برنامه ایست كه با اجرای فرزاد حسنی و دعوت از مهمانان ویژه كه رویكردی امیدبخش و پرانرژی دارد. در این برنامه استندآپ كمدی های كوتاه و جذاب رادیویی در جهت ایجاد روحیه، شور و نشاط پخش خواهد شد و مستندهای كوتاهی از مشاغلی كه لحظه تحویل سال مشغول خدمتگزاری مردم هستند در قالب گزارش، ، تقدیم مردم می شود.
این ویژه برنامه به تهیه كنندگی سیروس رجبی و فریبرز گلبن در شب سال تحویل به مدت 4 ساعت روی آنتن خواهد رفت.

رادیو ایران و« سین مثل سرزمین»
ویژه برنامه 390 دقیقه‌ای با نام «سین مثل سرزمین» ویژه تحویل سال ،از ساعت 21:30 روز دوشنبه 29 اسفند تا 3 بامداد اول فروردین پخش می‌شود.

دسترسی سریع