قصه «مداد رنگی من» را از رادیو سلامت شنونده باشید

مهارتهای زندگی در قالب قصه به كودكان در برنامه «سیبك و قصه های مادربزرگ» شبكه رادیویی سلامت آموزش داده می شود.

1403/03/08
|
17:05

به گزارش روابط عمومی رادیو سلامت، كودكان معمولاً در دوران پیش دبستانی با رنگها آشنا می شوند. توانایی شناسایی رنگ ها در مراحل رشد ذهنی كودك یك علامت و نقطه عطف محسوب می شود و اغلب بخشی از آمادگی برای دوران تحصیل است.
شناخت رنگ ها و شناسایی نام رنگ ها قسمت مهمی از رشد كودك است. از این رو، برنامه «سیبك و قصه های مادربزرگ» رادیو سلامت، چهارشنبه – 9 خرداد، به قصه ای «مداد رنگی من» درباره آشنایی با رنگ ها می پردازد.
در این برنامه، سیبك با بازی «مریم باقری»، نماینده قشر خردسال است و هر بار برایش ماجراهایی پیش می‌آید كه مادربزرگش با اجرای «فرسته قربانی» تلاش می‌كند او را آگاه كند تا راه و رسم زندگی را یاد بگیرد.
این برنامه به والدین می آموزد تا در موقعیت‌های مختلف چگونه با كودكان‌ خود رفتار كنند تا بر این اساس، رفتار صحیح را جایگزین رفتار نادرست كنند. «سارا عرب پوریان»، «آسیه گرجی» و «رضا شجاعی» نیز بازیگرانی هستند كه در این برنامه به ایفای نقش می پردازند.
برنامه «سیبك و قصه های مادربزرگ» هر شب به مدت 15 دقیقه ساعت 21 و 5 دقیقه از موج اف.ام ردیف 102 مگاهرنز تقدیم شنونده های صدای دانش، نشاط و آرامش می شود.

دسترسی سریع