گفتگو، قلب روابط صمیمی در برنامه «خونه زندگی»

برنامه «خونه زندگی» رادیو سلامت، با توجه به اینكه گفتگو راهی است كه انسان از طریق آن معانی را خلق می كند، سه شنبه – 22 خرداد، به موضوع «اهمیت و تاثیر گفتگو در خانواده» می پردازد.

1403/03/22
|
07:51

به گزارش روابط عمومی رادیو سلامت، گفتگو قلب روابط صمیمی انسانی است و پایه و اساسی است كه سایر جنبه های روابط انسان ها بر آن بنا نهاده می شود. بر همین اساس، برنامه «خونه زندگی» كه در قالب نمایش پخش می شود، كه 22 خرداد با حضور كارشناسان به این پرسش كه «گفت و گو در خانواده برای تصمیم گیری های بزرگ چقدر اهمیت دارد؟» پاسخ می دهد.
این برنامه رادیویی از بخش های مختلف و متنوعی از قبیل نكات خانه داری، نكات زندگی سالم، گردشگری، و تلفن و پیامك همسایه های برنامه، و بخش درمانگاه مهر با موضوع درمان های ضروری و پخش سوال های پزشكی مردمی و ... تشكیل شده است.
تحكیم بنیان خانواده از طریق آموزش مهارت های زندگی و فرزند پروری از اهداف برنامه «خونه زندگی» است كه در این مجله نیمروزی به موضوعاتی از قبیل مهارت های زندگی، فرزند پروری؛ ازدواج، افزایش نرخ رشد جمعیت؛ تحكیم بنیان خانواده و اقتصاد مقاومتی پرداخته می شود.
برنامه «خونه زندگی» این هفته به تهیه كنندگی «سارا شریفی» و گویندگی «لیلا رحیمیانی ثابت»، شنبه تا پنج شنبه، از ساعت 10 و 30 دقیقه و موج اف.ام ردیف 102 مگاهرتز تقدیم شنونده های صدای دانش، نشاط و آرامش می شود.

دسترسی سریع