تاریخ : ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
سرویس : اخبار بخش وسط سايت

    


روابط عمومي معاونت صدا: درخشش معاونت صدا در نخستين جشنواره ايران ساخت

کد خبر : 58563 تعداد بازدید : 479 تاریخ خبر : ۱۳۹۵/۱۰/۲۰   ساعت خبر : ۱۱:۱۳

درنخستين جشنواره ملي، فرهنگي و هنري ايران ساخت برنامه كاوشگر از راديو جوان و  زندگي منهاي فقر از راديو ايران تنديس و لوح تقدير جشنواره را دريافت كردند.


به گزارش روابط عمومي معاونت صدا، در بخش "برنامه هاي راديويي" نخستين جشنواره ملي، فرهنگي و هنري ايران ساخت برنامه "كاوشگر" از راديو جوان و برنامه "زندگي منهاي فقر" از راديو ايران برگزيده شدند و تنديس و لوح تقدير دريافت كردند.


بر اساس نظر هيأت داوران رتبه اول بخش آثار راديويي به همراه تنديس جشنواره، ديپلم افتخار، جايزه نقدي و حمايت از توليد اثر در آينده به برنامه "كاوشگر" به تهيه كنندگي سودابه طهوري از راديو جوان اهدا شد. همچنين هيأت داوران لوح تقدير و جايزه نقدي خود را به برنامه "زندگي منهاي فقر" به تهيه كنندگي حسين معصومي از راديو ايران اهدا كردند.


آئين اختتاميه نخستين جشنواره ملي، فرهنگي و هنري ايران ساخت شامگاه شنبه با حضور اسحاق جهانگيري معاون اول رييس جمهوري و سورنا ستاري معاون علمي و فناوري رييس جمهور و با معرفي برگزيدگان اين جشنواره در مركز همايش هاي بين المللي صداو سيما برگزار شد.


انتخاب و داوري آثار ارسال شده به نخستين جشنواره ملي، فرهنگي و هنري ايران ساخت كه از 16 تا 18 دي ماه در بخش هاي ادبيات، رسانه هاي شنيداري، ديداري ،ديجيتال و هنرهاي تجسمي برگزار شد، از سوي يك گروه 5 نفره تخصصي در هر بخش انجام و درمرحله دوم، سه نفر اول تا سوم در دو سطح حرفه اي و مردمي توسط هيات داوران به عنوان برگزيدگان جشنواره در هر بخش معرفي شدند.
اين رويداد به صورت رقابتي و در دو سطح حرفه اي و مردمي برگزار شد و برگزيدگان در اين دو سطح به صورت جداگانه معرفي و تقدير شدند و در هر يك از بخش‌هاي ذكرشده به برگزيدگان جوايزي اهدا شد.

جشنواره ملي فرهنگي، هنري «ايران ساخت» از 16 تا 18 دي ماه با شعار «فناوري ايراني= كسب و كار ايراني» با هدف جريان سازي در حمايت از توليد ساخت داخل و دانش بنيان برگزار شد.


۱۳۹۵/۱۰/۲۰
چاپ خبر     

    
© 2011 - radio.ir Contact us :prseda[atsign]radio[dot]ir