با حضور رئیس رسانه ملی؛ پیكر مدیر رادیو سلامت به خانه ابدی تشییع شد

پیكر زنده یاد صدیقه اعتماد سعید مدیر رادیو سلامت كه بر اثر سرطان درگذشت امروز تشییع شد.

1402/01/27
|
15:03

به گزارش مهر، مراسم تشییع پیكر زنده یاد صدیقه اعتماد سعید مدیر رادیو سلامت امروز 27 فروردین از مقابل مسجد بلال صداوسیما به سمت بهشت زهرا (س) برگزار شد.

محمد مطلب مجری این مراسم در سخنانی گفت: خانم اعتماد سعید صبور صلح‌طلب و غمخوار نیروهایش بود. بانویی كه اجازه نداد بین بچه‌های رادیو سلامت كینه به وجود بیاید. او محرم اسرار تك تك ما در بحران‌ها بود. همیشه می‌گفت ما سرباز رسانه ملی و وفادار به آن هستیم. ما درس تواضع را از این بانو آموختیم.

در ادامه علی بخشی‌زاده معاون صدا در سخنانی درباره مدیر رادیو سلامت بیان كرد: در این چند سال، در رادیو به خانم دكتر اعتماد سعید به عنوان استاد نگاه كرده‌ام. امیر مومنان (ع) می‌فرمایند ای مردم با دیگر انسان‌ها چنان ارتباط برقرار كنید و رفتار كنید كه اگر مردید به یاد شما بگریند و اگر زنده بودید تمایل به ارتباط با شما داشته باشند.

وی اضافه كرد: من شهادت می‌دهم این خانم عیناً مصداق این كلام بود. رسانه ملی بانویی تراز انقلاب را از دست داد. خانمی مومنه و صبور بود.

سپس پیمان جبلی رییس صداوسیما در پشت تریبون قرار گرفت و در سخنانی عنوان كرد: به همه همكارانم در رادیو و معاونت صدا به خاطر از دست دادن همكار پرتلاش و گرانقدر تسلیت می‌گویم.

وی ادامه داد: او دومین مرحله حیاتش را شروع كرد. حیات برزخی‌اش را آغاز كرده است. امیدواریم حیات و ممات ما مایه سعادت ما باشد و از این اسوه‌های بزرگ درس بگیریم. كسی كه در رحلتش ابراز تأسف همه همكاران ما را در رادیو برانگیخت.

جبلی تصریح كرد: فراموش نمی‌كنیم در دوران سخت كرونا كه چه حضور پررنگی داشت و با وجود همه چالش‌های دوره كرونا رادیو سلامت را به عنوان یك فضای آرامش و آگاهی بخشی برای مبارزه با این ویروس منحوس قرارداد.

وی ادامه داد: او اسوه و الگوی بانوی جهادی و مصداق زن مومنه برای همه زنان كشورمان بود. در همه فرازهایی كه در دوران مدیریت طی كرد اسوه مدیریتی بود و با همه نیروهایش به دلسوزی رفتار كرد. امیدواریم روح آن مرحومه شاد باشد.

در ادامه صالح‌پور همسر صدیقه اعتماد سعید گفت: فقط آمده‌ام بگویم خداوندا با همه سختی كه به ما دادی رضایت داریم امروز امانتی را كه در زمین به من دادی در آسمان به تو بازمی‌گردانم.

دسترسی سریع