مژده بده مژده بده یار پسندید مرا توجه مقام معظم رهبری به رادیو تلاوت برای دومین سال متوالی

معاون صدای رسانه ملی خبر داد: رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) برای دومین سال متوالی تلاش همكاران در رادیو تلاوت را مورد توجه و لطف خویش قرار داده اند.

1402/01/15
|
11:35

به گزارش روابط عمومی معاونت صدا:"علی بخشی زاده" معاون صدای رسانه ملی ضمن اعلام این خبر گفت: خداوند منان را شاكریم كه به ما نعمت بهره‌مندی از هدایت های رهبری حكیم و فرزانه را ارزانی داشت.
اینك به شكرانه اینكه رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) برای دومین سال متوالی تلاش همكاران در رادیو تلاوت را مورد توجه و لطف خویش قرار داده اند، سجده شكر بجا می آوریم و سر تعظیم بر آستان حضرت ربوبی می سائیم.
با تبریك این درخشش و موفقیت به‌ ریاست محترم سازمان و خانواده بزرگ رسانه ملی و همكاران پر تلاشم در حوزه معاونت صدا و پرسنل خدوم رادیو قرآن بویژه دست اندركاران رادیو تلاوت به مصداق كلام حكیمانه « من لم یشكر المخلوق لم یشكر الخالق» از مساعی جمیله خادمان قرآن در رادیو تلاوت تقدیر و تشكر می شود و با عزمی راسخ در جهت ترویج و نشر معارف قرآنی هم پیمان می شویم.
خدایا چنان كن سرانجام كار تو خشنود باشی و ما رستگار

با توجه به‌ اعلام رضایت مقام معظم رهبر انقلاب(مدظله العالی) از رادیو تلاوت در چندین نوبت در محفل انس با قرآن همچون (3 فروردین 1402) بخشی از بیانات ایشان درباره رادیو تلاوت بدین شرح است:

بنده رادیو تلاوت را ... گوش می كنم. هر زمانی كه تلاوتی را می‌شنوم كه به نظرم جذّاب و پخته و برجسته می‌آید، از ته دل خدا را شكر می كنم، و بحمدالله این اتّفاق زیاد می‌افتد. البتّه در حال حاضر یك كار در رادیو تلاوت انجام می شود كه مورد توجه من است؛ قبل از آنكه تلاوت را پخش كنند، آن مجری از روی همین تفاسیر متداولی كه وجود دارد، مجملی از مضمون یك یا دو آیه از آیاتی را كه بنا است قاری بخواند بیان می كند؛ خیلی خوب است؛ این خیلی خوب است. مثلاً قاری ممكن است بیست آیه، سی آیه را بخواند، این [مجری] یك آیه یا دو آیه را بیان می كند، همان اندازه هم مغتنم است. این كاری است كه الان در رادیو تلاوت انجام می گیرد. شبیه این را قبل از انقلاب بنده در جلساتی كه درباره‌ مسائل قرآنی صحبت می كردم، انجام می دادم.

دسترسی سریع