پخش تلاوت ترتیل قرآن در ماه رمضان از شبكه های رادیویی

همان گونه كه در فصل بهار، عالم طبیعت حیات دوباره می یابد. دوستداران قرآن هم در ماه مبارك رمضان، ماه انس با قرآن و بهار قرآن بیش از پیش به قرآن نزدیك می شوند.

1402/01/14
|
13:26

به گزارش روابط عمومی معاونت صدا:"مسعود كاویانی"، دبیر شورای قرآن و معارف معاونت صدا با بیان اینكه تلاوت جزء خوانی قرآن هر روز به صورت زنده از حرم مطهر حضرت معصومه (س) و امام رضا(ع) از رادیو قرآن و معارف تقدیم روزه داران می شود، گفت: شبكه رادیویی قرآن به صورت مستمر ساعت 1 بامداد،ساعت 5 بامداد
و ساعت 13 تلاوت ترتیل قرآن را پخش می كند. رادیو معارف هم با نزدیك شدن سحر از ساعت 5 بامداد و هر روز از ساعت 15 تلاوت آیاتی از قرآن را تقدیم مخاطبان خواهند كرد.

از دیگر شبكه هایی كه تلاوت ترتیل قرآن را پخش خواهند كرد: رادیو اقتصاد با صدای استاد پرهیزكار از ساعت 24 و شبكه رادیویی سلامت با تلاوت هایی از دكتر كرمی در ساعت 24 خدمت مردم شریف خواهند بود.

صدای استاد سعیدیان را هر شب از شبكه رادیویی تهران ساعت 2 بامداد روی موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز می شنوید.
وی افزود: پخش تلاوت جزء خوانی در این ماه را از رادیو ورزش با صدای دكتر رضیعی ساعت 3 بامداد خواهید شنید. شبكه رادیویی ایران هم صدای استاد منشاوی را از ساعت 5 بامداد به سمع مخاطبان می رساند.

علاوه بر این؛ رادیو جوان را با صدای استاد ابوالقاسمی ساعت 5 بامداد و
رادیو صبا را با تلاوت هایی از حسین سبز علی در این ساعت می شنوید.

به گفته كاویانی؛ شبكه رادیویی فرهنگ با پخش تلاوت هایی از قرآن كریم با صدای خوش استاد زرگری از ساعت 14 و رادیو گفتگو با حضور استاد امام جمعه چهار حزب را از ساعت 5 بامداد، ساعت 8 صبح، ساعت 13 و ساعت 15 تقدیم خواهد كرد.

دسترسی سریع