معاون صدا از استودیوهای پخش ویژه برنامه های نوروزی رادیو بازدید كرد

"علی بخشی زاده" معاون صدا با حضور در استودیوهای پخش شبكه های رادیویی از تهیه و پخش ویژه برنامه های تحویل سال و ویژه برنامه های نوروزیی رادیو بازدید كرد.

1402/01/06
|
14:28

به گزارش روابط عمومی معاونت صدا: "علی بخشی زاده" معاون صدای رسانه ملی ضمن حضور در پخش شبكه ها و برنامه های تحویل سال و ویژه برنامه های نوروزی در روزهای گذشته، از نزدیك از فعالیت های همكاران در استودیوهای تهیه و پخش ویژه برنامه های شبكه های مختلف رادیویی در روزهای ابتدایی سال نو بازدید به عمل آورد و از زحمات و تلاش های همكاران خود قدردانی كرد.

در این دیدار كه گوینده های تحویل سال رادیو همچون مسعود اسكویی،فاطمه نیرومند، فاطمه آل عباس، فرزاد حسنی و ...مشغول اجرای برنامه بودند، بخشی زاده سال1402 را به مخاطبان رادیو تبریك گفت.

وی ضمن آرزوی سلامتی برای تمامی همكاران مطرح كرد: برای تك تك ملت شریف، بسیار بزرگ و رشید در وهله اول آرزوی سلامتی و تندرستی می كنم. بنده به شخصه معتقدم كه شاید گمشده ما انسانها و رمز خوشبختی ما راحت زندگی كردن باشد، من خوشبختی را در آرامش داشتن و شاد زیستن می بینم.

به گفته معاون صدا؛ همیشه از خدا خواسته ام و تمنا می كنم كه هیچگاه شعار ندهم و صفت بی توقعی نسبت به هر چیز و هر كسی را داشته باشم و در مقابل همه می توانند توقعه داشته باشند. هیچ گاه خودم را نمی بخشم اگر بتوانم كاری برای شخصی انجام دهم، تعلل یا كوتاهی كرده باشم.

بخشی زاده در ادامه با دعای عاقبت به خیری برای مردم شریف ایران به صحبت هایش خاتمه داد و گفت: بهترین دعا برای ملت عزیزم اینكه نسبت به همدیگر بی توقع باشیم، اگر از هر كس و هر چیزی متوقع نباشیم، روزهای خوبی را رقم خواهیم زد.بی شك اگر خودمان بی توقع باشیم زندگی راحت تری خواهیم داشت.
ما انسانها اگر در مقابل هر چیز حتی طبیعت یا موارد دیگر خودمان را مسئول بدانیم و از خودمان توقع داشته باشیم، كاری انجام نمی دهیم تا هیچ موجود زنده ای ناراحت شود. برای تمامی همكاران در این ایام آرزو می كنم بهترین لحظات را در كنار خانواده تجربه كنند.

دسترسی سریع