قول جبلی به رادیویی ها برای تحول دستمزدها

بهار امسال چه تقارن باشكوهی دارد با بهار قرآن، بهار فرصت مغتنمی ایست برای بهاری كردن هر آنچه كه باید بهاری باشد؛ برای شادی، دوست داشتن و دوستی كردن.

1401/12/24
|
01:48

بهار در بهار شده، این بهار با رمضان، از همین روست كه شبكه های رادیویی از ماه ها قبل به تكاپو افتاده اند برای نشاندن لبخند رضایت بر لبان شنوندگان ...
رادیو با دست پر به استقبال نوروز می رود
»علی بخشی زاده» معاون صدای رسانه ملی با تبریك سال نو گفت: خدمت همكاران سخت كوش، كاربلد و بسیار دلسوزم صمیمانه سال نو را تبریك عرض می كنم و برایشان از خداوند منان تمنا می كنم آنچه خدا به خوبان عالم عطاء كرده یكجا به همكاران بسیار پرتلاش و در عین حال بی توقع من عنایت كند و در كنار خانواده هایشان بیشترین لذت ها را ببرند. بهترین لحظات ان شاء الله برای همكارانم ثبت شود و از زندگی راضی باشند.
فضای رادیو فضای شادی بخشی خواهد شد
همزمان با فرارسیدن سال نو، شبكه های مختلف رادیویی؛ چه شبكه های تخصصی و چه شبكه های عمومی تدارك خیلی خوبی دیده اند. جدول پخش شبكه های رادیویی در عید نوروز خیلی پرریتم می شود، ستون فقرات برنامه ها بر دو مفهوم امیدبخشی و طنز است و فضا فضای شادی بخشی خواهد شد.
رمضان مبارك به معنای واقعی مبارك می شود، برای شب عید و شب سال تحویل برنامه های خیلی خوبی تدارك دید شده است. رادیو با دست پر خدمت مخاطبان می رود، امیدوارم نظر مخاطبان را جلب كند.
عیدی معاون صدا به رادیویی ها
صمیمانه تشكر می كنم از همكارانی كه می دانم در شرایط بسیار سخت و دستمزدهای كم، تلاش می كنند. در این دوره با عنایت های رئیس محترم سازمان، حوزه دستمزدی رادیو تحولی در آن اتفاق بیفتد. ایشان قول مساعدت داده اند، ان شاء الله در آینده نزدیك شاهد خواهیم بود، به امید خدا از خجالت همكارانم دربیایم.
انتهای پیام./

دسترسی سریع