رادیو نمایش از مهدی شرفی تقدیر كرد

مدیر كل هنرهای نمایشی رادیو و رادیو نمایش در دیداری صمیمانه از مهدی شرفی هنرمند پیشكسوت اداره كل هنرهای نمایشی رادیو تقدیر كرد.

1401/12/16
|
16:48

ه گزارش روابط عمومی رادیو نمایش، محسن سوهانی مدیر كل هنرهای نمایشی رادیو و رادیو نمایش در این باره گفت: به اتفاق امین رهبر مدیر دفتر ادبیات نمایشی به منزل مهدی شرفی هنرمند پیشكسوت رادیو نمایش رفتیم وتندیس همای اداره كل هنرهای نمایشی رادیو به همراه لوح افتخار تقدیم ایشان شد.
سوهانی ادامه داد : در این دیدار گفت و گوی مفصلی با جناب شرفی داشتیم و ایشان ضمن تقدیر از فعالیت های صورت گرفته در دوره مدیریت فعلی، و بیان خاطراتی از سال ها فعالیت در رادیو، پیشنهاداتی را برای ارتقاء تولید نمایش های رادیویی ارائه داد.
گفتنی است مهدی شرفی تهیه كننده با سابقه رادیویی است كه با بیش از 52 سال فعالیت در رادیو،تولید نمایش‌های فاخری از جمله برنامه‌های «قصه شب»، «ظهر جمعه» وبسیاری از نمایش‌های دیگر را بر عهده داشته است.وی در حوزه رادیو و تلویزیون تحصیل كرده و از سال 1347 مدرس دانشگاه بوده است.
دربخشی از متن لوح افتخار كه از سوی اداره كل هنرهای نمایشی و رادیو نمایش به ایشان تقدیم شده آمده است:
بی شك، نام و یاد و خاطره مهدی شرفی بزرگ،از اهالی نسل طلایی ارگ رادیو تا ابد در قلب و خاطر فرهنگ و هنر به یادگار خواهد ماند.
این لوح افتخار به پاس بیش از نیم قرن تلاش خستگی ناپذیر جنابعالی در عرصه مدیریت،پژوهش،تدریس، تهیه كنندگی و برنامه سازی به ویژه در عرصه نمایش های رادیویی تقدیم می گردد.

دسترسی سریع