به مناسبت همایش شیرخوارگان حسینی لالایی پروانه ها روی خط رادیو تهران

شبكه رادیویی تهران همایش بزرگ شیرخوارگان حسینی را همزمان با نخستین جمعه ماه محرم 22 تیر، از حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) پوشش می دهد.

1403/04/20
|
11:09

به گزارش روابط عمومی رادیو تهران؛ فاطمه ربانی تهیه كننده ویژه برنامه شیرخوارگان حسینی ضمن اعلام این خبر گفت: همزمان با اولین جمعه ماه محرم، شبكه رادیویی تهران با استقرار واحد سیار خود در حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) ضمن پوشش مراسم شیرخوارگان حسینی(ع) با مسئولان حرم شاه عبدالعظیم حسنی هم گفت وگو خواهیم داشت، مخاطبان می توانند این برنامه را ساعت 9:30 تا 11 از موج اف. ام ردیف 94 مگاهرتز بشنوند.
همچنین ارتباط تلفنی با كارشناسان برقرار می شود و گزارشگر مستقر در مراسم با شركت كننده ها در مراسم شیرخوارگان حسینی مصاحبه می كنند. علاقه مندانی كه در این همایش حضور ندارند می توانند پخش زنده همایش شیرخوارگان را كه در حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی(ع)برگزار می شود، از رادیو تهران بشنوند.
این مراسم كه با حضور شیرخوارگان عاشورایی و مادران، جمعی از خانواده شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و مدافع حرم و... برگزار خواهد شد.
برنامه شیرخوارگان حسینی كاری از گروه تاریخ و معارف رادیو تهران است، مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
عوامل این برنامه عبارتند از؛ فاطمه ربانی تهیه كننده و نویسنده، سیدمجتبی احمدی سردبیر، سارا بیگی گوینده و آتنا محمدی پناه گزارشگر.
دسترسی سریع