«افق عشق» روی آنتن رادیو سلامت می رود

شبكه رادیویی سلامت،همزمان با ماه محرم و ایام عزاداری سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع)، ویژه برنامه «افق عشق» را، از روز شنبه - 23 تیر، به روی آنتن می برد.

1403/04/19
|
17:21

به گزارش روابط عمومی رادیو سلامت، ویژه برنامه «افق عشق» به تهیه كنندگی «مرتضی میلانی»، با محوریت خودشناسی تهیه و پخش می شود كه تلاش شده است تا بخش های برنامه به گونه ای طراحی شود كه با نگاهی مستقیم با اجتماع امروز به خود شناسی برسیم.
«روبه رو» داستانك با محور خودشناسی و عاشورا؛ «1452» روز شمار وقایع تا عاشورا؛ «روشنا» مستند گزارشی از افراد بزهكار بازگشته به جامعه(با نگاه خودشناسی و تغییر)؛ «برمدار عشق» روایتی از سخن بزرگان برای در مسیر زندگی باقی ماندن و منحرف نشدن؛ «بوسه تیغ» مستند گزارشی از خانواده های كه از قصاص عزیزان خود گذشتن؛ «یاد دوران» روایتی از كادر درمان در 8 سال دفاع مقدس در ایام محرم؛ «محتاج نگاه» پویش دعا برای بیماران؛ «اگر با تو تنها بودم» گفتگو با كادر درمان در خصوص حرف دلانه آنها با سیدالشهدا از بخش های این ویژه برنامه است.
برنامه «افق عشق» از روز شنبه - 23 تیر به مدت 6 روز، راس ساعت 17 به مدت 90 دقیقه، از موج اف.ام ردیف 102 مگاهرتز تقدیم شنوندگان صدای دانش، نشاط و آرامش می شود.

دسترسی سریع