صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search
منو
دسترسی سریع

مراسم جشن یک ساله «تیمچه» از برنامه های پرمخاطب رادیو نمایش در «استودیو 14» رادیو نمایش برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی رادیو نمایش، درابتدای مراسم،محسن سوهانی مدیر کل هنرهای نمایشی و رادیو نمایش گفت: برنامه «تیمچه» جز برنامه های شاخص و خوب ماست و و جا دارد که از تمامی عوامل حرفه ای این برنامه تشکر کنم چون رسالتش را که نقد مهم اقتصادی است به درستی انجام داده و مورد توجه مخاطبان رادیو قرار گرفته است.
در ادامه بهرام سروری نژاد کارگردان مجموعه رادیویی «تیمچه»افزود: علاوه بر زحمت و تلاش بچه های گروه «تیمچه» و بازخورد خوب آن در میان مخاطبان، یکی از دلایلی که باعث شده این برنامه تا الان دوام بیاورد بی شک حمایت مدیران بوده است ، بی شک اگر حمایت دکتر محسن سوهانی مدیرکل هنرهای نمایشی و رادیو نمایش، بشیر جعفری نیا مدیر قبلی و فرزام محبی مدیرگروه فعلی برنامه های مستند و ترکیبی رادیو نمایش نبود تولید موفقیت آمیز این برنامه به امروز نمی رسید.
سروری نژاد ادامه داد: این طرح با مشارکت رادیو نمایش و رادیو اقتصاد بعد از چند بار نگارش با عنوان «تیمچه» نهایی شد که در آن حجره ها و آدم های متفاوتی وجود داشته باشد که برای آن نیز شخصیت هایی خلق شد و من به همراه دوستان هنرمندم آقایان عبدالعلی کمالی، احمد لشینی، نورالدین جوادیان و نگین خواجه نصیر، نقش های متفاوت آن را بازی می کنیم . همچنین صدابرداری فرزاد شریفی ، افکتوری نازنین حسن پورو تهیه کنندگی هنرمندانه فرشاد آذرنیا کار را شنیدنی کرد.

کارگردان برنامه «تیمچه»عنوان کرد: هر قسمت این برنامه یک داستان دارد و محور اصلی ما مسائل اقتصادی پایه ای و مسائل اقتصادی روز است که سیمین بنایی و ابوالفضل طاهری نویسندگان مجموعه به سرپرستی مجید حیدری به آن می پردازند.
سروری نژاد تأکید کرد : تا امروز بیش از دویست قسمت این مجموعه تولید شده است که از شنبه تا چهارشنبه ساعت 6:30 صبح و 8 شب از رادیو نمایش پخش می شود و امیدواریم که تولید آن با حمایت مدیران و مخاطبان رادیو نمایش ادامه پیدا کند.
در ادامه مجید حیدری سرپرست نویسندگان و نویسنده مجموعه رادیویی «تیمچه» افزود: در ابتدا شروع نویسندگی کار با من بود اما بعد از آن سیمین بنایی وابوالفضل طاهری به گروه نویسندگی ملحق شدند. من معمولا کارهای روتین را درسی-چهل قسمت می نویسم ولی برای «تیمچه» هر هفته مشغول نوشتن بودیم تا بتوانیم آن را به نتیجه برسانیم وی در پایان گفت : تشکر می کنم از مدیریت رادیو نمایش و رادیو اقتصاد که دست ما را برای انتقاد باز گذاشتند و به ما اعتماد کردند چرا که ذات طنز نقادی است و اینگونه می توانیم مشکلات جامعه را دقیق و موشکافانه بررسی کنیم .

اخبار پربازدید

  • حضور قهرمان سابق اسلحه اپه در رادیو ایران

  • کرونا این دوسال اهالی موسیقی را مثل کبوتری در قفس اسیر کرده

  • از بررسی سابقه نیروی دریایی در ایران و عملیات مروارید تا اهمیت تزریق واکسن نوبت سوم به سالمندان در "سرزمین من"

  • با ردایو صبا با انرژی «بیدارشو »

  • داستان نمونه امضا را در رادیو بشنوید

  • رادیو سلامت جایزه اول جهانی ABU را کسب کرد

  • حمیدرضا خزایی مهمان «دیدار در رادیو» می‌شود

  • بررسی جایگاه قرآن در جهان اسلام در "قلب فرهنگی"

  • دیدار صمیمانه مدیرکل روابط عمومی سازمان با مسئولان روابط عمومی شبکه های رادیویی

  • مدیر رادیو مقاومت منصوب شد