صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search
دسترسی سریع

شبکه رادیویی تهران به مناسبت میلاد حضرت علی(ع) و روز پدر برنامه های شاد و مفرحی با حضور هنرمندان و اجرای مسابقه و اهدای جوایز تدارک دیده است.

به گزارش روابط عمومی رادیو تهران؛ مسابقه سراسر طنز و شاد رادیو تهران را که به مناسبت ولادت حضرت امیرالمومنین (ع) و روز پدر تدارک دیده شده است، را از دست ندهید. علاقه مندان می توانند از ساعت 17 تا 20 با ارسال پیام کوتاه به شماره 3000094 یا از طریق تلفن گویا 27860094 و شماره تلفن های 22652466 و 22652465 در این مسابقه شرکت کنند.
پرسش های این مسابقه در این روز به ابعاد شخصیتی امام علی (ع) و شیوه و سیره زندگی حضرت امیر المومنین(ع) و روز پدر و... اختصاص یافته است و شرکت کنندگان باید در زمان محدودی به سوالات جواب دهند و جزو برندگان خوش شانس این روز شوند.
"پدرانه"
شبکه رادیویی تهران در این روز، پنجشنبه مصادف با روز پدر( 7 اسفند) با ویژه برنامه«پدرانه» از ساعت 6:40 دقیقه به همت گروه های مختلف برنامه ساز، برنامه های متنوع و متعددی را با بخش های نمایشی و طنز ویژه میلاد امام علی(ع) تقدیم مخاطبان می کند و مخاطبان شنونده آیتم های شنیدنی و گفتگوهای جذاب خواهند بود.
ویژه برنامه پدرانه گروه تهران و رویدادها بیشتر جنبه سرگرمی تفریحی دارد، که از ساعت 12 تا 14:20 دقیقه روی آنتن رادیو تهران می رود. از جمله آیتم های این برنامه می توان به "نامه ای به پسرم" ، که نامه طنز پدری به پسرش است. آیتم "پدران در مشاغل مختلف" تهیه شده که در آن با پدرانی گفتگو می شود که در مشاغل مختلف مشغول به کار هستند.
کارشناس مذهبی برنامه مسائلی پیرامون ابعاد شخصیتی حضرت امیرالمومنین(ع) بزرگ مرد تاریخ مطرح می کند.
فرشته علیپور تهیه کننده، متین محمدی و آرمان غفاریان گوینده و مجری بازیگر، علیرضا مهرانفر و سحر کاری آیتم ساز، مهدی اسماعیلی گزارشگر، حسن مهدوی و مهدی حجازی نویسنده و... از جمله عواملی هستند که با این برنامه همکاری دارند.
حضور هنرمندان و اجرای موسیقی زنده
مخاطبان ویژه برنامه«پدرانه» از گروه اخلاق و زندگی شهروندی از ساعت 9 تا 11:30 دقیقه با حضور هنرمندان و اجرای موسیقی زنده در خدمت فرهیختگان رادیو تهران خواهند بود.
از جمله آیتم های این برنامه "علی ای همای رحمت" که درباره حضرت علی (ع) و ویژگی های شخصیتی و جایگاه اجتماعی ایشان است، در بخش "دستهای زحمتکش پدر" با شهروندان درباره پدر به عنوان ستون خانواده گفتگو می شود. "پدرهای کوچک"، "پدر بعد ازین"، "پدر معنوی" و "گپ پدرانه" از دیگر آیتم های این برنامه رادیویی است.
انسیه سمیع پور، ابوالفضل آقاخانی و فاطمه نصرآبادی مجری، میرحسینی گزارشگر از جمله عوامل این برنامه هستند.
«پارک شهر» رادیو تهران در روز ولادت به صورت ویژه از ساعت 6:40 تا 8:30 با بخش های طنز و نمایش و در گفتگو با مسئولین و دست اندرکاران با موضوع ولادت و روز پدر در خدمت همراهان همیشگی پارک شهر است.
مخاطبان در سرتاسر دنیا می توانند از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبکه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید. در محدوده استان تهران از طریق موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز و ای.ام ردیف 1332 کیلوهرتز شنونده ما باشید.
همچنین شنوندگان از سرتاسر کشور هم می توانند شبکه رادیویی تهران را از طریق گیرنده های دیجیتال(ست تاپ باکس) دریافت کنند.


اخبار پربازدید

  • راز مربع های قرمز در رادیو معارف

  • خشونت و عصبانیت از دریچه طنز

  • فضیلت علم در کلام بزرگان

  • صفحه رادیو را در هفته نامه صدا و سیما بخوانید و بشنوید

  • «زیرچترترانه » مسابقه نوروزی رادیو صبا شد

  • رادیو فرهنگ پویشی به وسعت همه ایران برگزار کرد

  • مروری بر عوامل دوری از نزاکت در سخن

  • واکسیناسیون مجروحان شیمیایی در برابر کرونا از هفته آینده

  • آینه صبر با نگاهی به شعر زینبی ویژه برنامه وفات حضرت زینب (س)ازرادیو فرهنگ

  • «سیلی شیرین» رادیو فیلم شد