صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search
دسترسی سریع

نفیسه روشن در گفتگوی تلفنی با برنامه پشت صحنه رادیو تهران گفت: صفحات غیر واقعی در اینستاگرام با هدف تخریب هنرمندان ایجاد می شوند و برخی هم مطالب آنها را باور می‌کنند.

برخی برای تیتر شدن گفتند کرونا گرفته ایم!
نفیسه روشن هنرمند کشورمان در گفتگو با مصطفی امامی کارشناس برنامه پشت صحنه رادیو تهران از رعایت پروتکل های بهداشتی توسط خود و خانواده اش در جلوگیری از ابتلا به کرونا گفت و اظهار داشت: شکر خدا ما از این بیماری در امان بودیم . بر خلاف کسانیکه این بیماری را گرفتند و نگفتند و کسانیکه برای تیتر شدن مبتلا نشدند و اعلام کردند که مبتلا شدند دلیلی نمی‌بینم که حقایق را کتمان کنم.

به من توهین کنید اما به خانواده ام نه
وی درباره واکنش های خود در صفحه اینستاگرامش در برابر پیام های توهین آمیز برخی فالوورها اظهار داشت: من انسانی رُک هستم و عادت به بازی ندارم. زمانیکه در بیشتر پیام‌ها به پدر و مادر من توهین می شود مجبورم تا نوع دیگری پاسخ دهم. همیشه گفتم به خود من توهین کنید ولی با خانواده و خط قرمزهایم کاری نداشته باشد.

من از مردم عشق و محبت دریافت می کنم
وی افزود : اخیرا متوجه شدم یک گروه کاری هستند که نوشتاری شبیه هم با اصطلاحات متفاوت دارند با هدف عصبانی کردن من به عنوان یک هنرمند و واکنش بد که البته اینها مردم عادی نیستند چون من در فضای واقعی از مردم عشق و محبت دریافت می کنم ولی این افراد تربیت شده اند تا با توهین هایشان زندگی ما را تحت تاثیر عملکردشان قرار دهند.

من جلبک مغز کودن نیستم!
نفیسه روشن درباره پُست خود درباره محمدرضا فروتن و حذف آن گفت: من اصولا پست های انتقادی را موقت می گذارم. من در سریال مانکن با آقای فروتن از نزدیک کار کرده ام و شخصیت ایشان را می شناسم. در واکنش به کامنت برخی صفحات در این پست گفتم: در ایران عده ای می آیند حواشی زندگی هنرمندان را پررنگ می کنند بر خلاف خارج از کشور که پاپاراتزی ها وقایع زندگی هنرمندان را پررنگ می کنند.آنها در پاسخ به من گفتند: جلبک مغز کودن!

مخاطبان فضای مجازی کتاب نمی خوانند
نفیسه روشن با اظهار تاسف از عملکرد بعضی صفحات در فضای مجازی گفت: چرا این صفحات کارهای خیر هنرمندان را تیتر نمی کنند؟
وی اظهار داشت: متاسفانه چون مخاطبان فضای مجازی اغلب کسانی هستند که کتاب نمی خوانند و فقط مطالب فضای مجازی را می بینند در برابر مطالبی که این صفحات با هدف تخریب هنرمندان می زنند، واکنش غیر ارادی نشان می دهند.

هنرمندان تبدیل به صفحه دارت و کیسه بوکس شده اند
بازیگر سریال مانکن درباره واکنش کاربران در برابر عکس کنار ساحل گفت: مخاطب عزیز چرا وقتی نمی دانی این عکس برای چه زمانی است پیام توهین آمیز می گذاری؟
متاسفانه هنرمندان ما مثل صفحه دارت و کیسه بوکس شده اند که برخی فقط به آنها تیر پرتاب می کنند بدون اینکه بدانند رفتار آنها چه عواقب بدی برای هنرمند دارد. هرکس مشکلی دارد هنرمندان را مسبب آن می داند. هنرمندان با هجمه ها و مشکلات زیادی روبرو هستند ولی اعلام نمی کنند.

کسانیکه به پدر و مادرم توهین کنند را نفرین می کنم
وی گفت: لبخند مردم به من انرژی زندگی می دهد ولی وقتی پیام های توهین آمیز به پدر و مادرم را می‌بینم و حتی می‌بینم آنها درگیر این واکنش های بد می شوند ، من این افراد را نفرین می‌کنم و مجبورم در پاسخ به این افراد از پیام های بد استفاده کنم چون می‌دانم این صفحات عموما واقعی نیستند و ربطی به مردم عادی ندارند.
نفیسه روشن در پایان این گفتگو از مردم خواست اخبار مربوط به هنرمندان را از صفحات اصلی خودشان پیگیری کنند و از صفحات پر حاشیه بپرهیزند.

مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبکه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
ما را در اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی با شناسه Tehraan360@ پیدا و همراهی کنید.
همچنین علاقه مندان می توانند برنامه های رادیو تهران را از اپلیکیشن ایران صدا دریافت کنند.

#تهران 360
#تهران360
#تهران_360
#tehran360
#tehran_360
#tehraan360

اخبار پربازدید

  • انتخابات آمریکا به وقت رادیو گفت و گو

  • نشان سلیمانی؛نخستین جشنواره سردار مقاومت و رادیو

  • دیالوگ‎های خنده دار فیلم‎های طنز دفاع مقدس را در «سینماصبا» بشنوید

  • رادیو ایران،صدایی به وسعت تاریخ و فرهنگ ایران

  • صفحه رادیو را در هفته نامه صدا و سیما بخوانید و بشنوید

  • رادیو معارف در سوگ شهادت غریب مدینه

  • رادیو اربعین راه‌اندازی شد

  • تعداد واکسن های موجود برای کادر داروخانه ها هم کافی نیست

  • دانش آموزان چگونه بر استرسهای ناشی از کرونا غلبه کنند ؟

  • آیین رونمایی از آثار رادیویی پاسداشت مقام شهید برگزار شد