صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search
دسترسی سریع

رادیو فرهنگ با همکاری موسسه خانه کتاب به مناسبت بیست و هفتمین دوره هفته کتاب برنامه رادیو کتاب را با حضور مسئولان این حوزه روی آنتن می برد .

به گزارش روابط عمومی رادیو فرهنگ ؛ نیلوفر زندیان مدیر گروه کتاب شبکه رادیویی فرهنگ با بیان اینکه رادیو فرهنگ با همکاری موسسه خانه کتاب برای بیست و هفتمین دوره هفته کتاب برنامه رادیو کتاب را به طور ویژه پخش می کند گفت: رادیو کتاب از 23 تا 30 آبان ماه با توجه به نام گذاری روزهای این هفته و نیاز مخاطب با دعوت از مسئولان حوزه نشر و کتاب از رادیو فرهنگ پخش می‌شوند.
وی تصریح کرد: در این برنامه که از پنجشنبه 23 آبان ماه در محل خانه کتاب آماده شده و بر روی آنتن شبکه رادیویی فرهنگ می رود هرروز با دعوت از یکی از مسئولین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سیر برگزاری این هفته در بیست و هفت دوره گذشته آسیب شناسی شده و برنامه ها و سیاست های هفته کتاب تبیین می شود .
مدیر گروه کتاب رادیو فرهنگ در خصوص بخش های مختلف این برنامه گفت: در رادیو کتاب در نظر داریم که علاوه بر گفتگو با نویسندگان، ناشران، مدیران انجمن‌ها و صنوف ویژه نشر به آسیب شناسی این حوزه پرداخته و درعین حال برنامه هایی که در این دوره تدارک دیده شده را اطلاع رسانی کنیم .
زندیان افزود: مهمانان ویژه برنامه «رادیو کتاب» مشخص شده اند و ما هرروز در این برنامه با یکی از مسئولان وزارت فرهنگ و ارشا اسلامی گفتگو می کنیم .
وی ادامه داد: پنجشنبه 23 آبان ماه شنوندگان رادیو فرهنگ در برنامه رادیو کتاب می توانند سخنان «همایون امیرزاده» مدیرکل روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را پیرامون دغدغه ها و مسیر برگزاری هفته کتاب بشنوند و شنبه 25 آبان ماه نیز «جواد مرادی نیا »مدیرکل دفتر توسعه کتاب و کتابخوانی در رادیو کتاب حضور دارد .
زندیان گفت: «مراد دانش» مدیر کل دفتر چاپ و نشر، «نیکنام حسینی پور» مدیرعامل خانه کتاب ، «علی فریدونی» مدیر کل مجامع وزارت ارشاد، «علی‌اصغر کاراندیش مروستی» معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های این وزارتخانه و همچنین «محسن جوادی» معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از جمله مسئولانی هستند که در این هفته همراه با رادیو کتاب شده و در این برنامه سیاست ها و برنامه های وزارت ارشاد برای کتاب و کتابخوانی را مورد بررسی قرار می دهند و با آسیب شناسی دوره های برگزار شه هفته کتاب مسیر حرکت در این راه را تبیین می کنند .
گفتنی است؛ بیست و هفتمین دوره هفته‌ کتاب جمهوری اسلامی ایران با شعار «حال خوش خواندن» از تاریخ 23 تا 30 آبان ماه در سراسر کشور برگزار می‌شود.
علاقه مندان می توانند برنامه »رادیو کتاب» را هر روز ساعت 17 برروی موج اف ام ردیف 106مگاهرتز ای ام 585 کیلوهرتز بشنوند.

اخبار پربازدید

  • نقد و بررسی "لایحه تامین امنیت زنان در مقابل خشونت " در رادیو معارف

  • روایت تهران گردی های احمد مسجدجامعی در «رویای کاغذی»

  • همراه با «عدالت عابدینی« و دوچرخه اش در « سفرنامه خوانی»به مالزی سفر کنید

  • بررسی هفته سیزدهم سری مسابقات لیگ برتر در رادیو ورزش

  • اهمیت خدمت رسانی به مردم در برنامه" صبح روشن"

  • حماسه دانایی ویژه روز دانشجو

  • سفیر لبخند کودکان مهمان «کتاب بان» می شود

  • نقد و بررسی کتاب اخلاق مصور در «سیم و زر»

  • ویزه برنامه «بانوی آسمان» در سالروز وفات حضرت معصومه(س)

  • لیگ هندبال فوتسال و هندبال بانوان/ پخش مستقیم از رادیو ورزش