صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search
دسترسی سریع

رییس سازمان بسیج وزارتخانه ها و ادارات گفت:هم اکنون وزارت اقتصاد و امور دارایی با تشکیل 8 کمیته تخصصی به شکلی جدی پیگیر بحث مقابله با تحریم ها است.

به گزارش شبکه رادیویی ایران حمیدرضا قریشی رییس سازمان بسیج وزارتخانه ها و ادارات در سومین روز از هفته دولت در گفت و گو با برنامه «سلام صبح بخیر» از برگزاری نخستین جشنواره کارمند تراز انقلاب اسلامی در روز کارمند خبر داد و گفت: در این جشنواره مصادیق و ویژگی های کارمند تراز انقلاب اسلامی شناسایی شده و به تمامی وزارتخانه ها و ادارات سراسر کشور اعلام شده است.
وی ادامه داد: کسانی که خصوصیات و معیارهای لازم را داشته باشند، سال آینده از جوایز و مزایای این جشنواره برخوردار خواهند شد.
دکتر قریشی در بخش دیگر صحبت هایش خاطر نشان کرد: سازمان بسیج وزارتخانه ها و ادارات در صدد است کارمند تراز انقلاب اسلامی را به شکل گفتمان در کل کشور رواج دهد به طوریکه هر کارمند در حال خدمت، این ویژگی را در خود احساس کند.
رییس سازمان بسیج وزارتخانه ها و ادارات در ادامه به بحث دولت اسلامی پرداخت و با بیان اینکه در مرحله سوم انقلاب اسلامی باید به دنبال تشکیل دولت اسلامی بود، افزود: از آنجا که سرمایه انسانی شالوده دولت اسلامی است، کارمندی که در راستای تحقق اهداف انقلاب اسلامی گام بردارد کارمند تراز انقلاب محسوب می شود.
رییس بسیج وزارتخانه ها و ادارات در ادامه به برنامه های دیگر این نهاد در هفته دولت نیز اشاره کرد و افزود: طرح نائب الشهید، همایش قرآن و عترت، برگزاری مراسم تجلیل از پیشکسوتان بسیج ادارات و وزارتخانه ها، همایش بسیج وزارتخانه ها و ادارات،همایش امر به معروف و نهی از منکر، و رونمایی از تمبر یادبود میز خدمت از جمله برنامه های این نهاد در هفته دولت بوده است.
دکتر قریشی در ادامه به بحث تحریم ها پرداخت و با بیان اینکه مسئولیت این بخش بر عهده وزارت امور دارایی است؛ گفت: هم اکنون وزارت اقتصاد و امور دارایی با تشکیل 8 کمیته تخصصی به شکلی جدی پیگیر بحث مقابله با تحریم ها است، و هدف این کار تربیت رزمنده جنگ اقتصادی است.

برنامه سلام صبح بخیر رادیو ایران شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 6:35 به تهیه کنندگی آرمان ستوده و شهاب نادری مقدم و اجرای نوید نوروزی و سعید توکلی از رادیو ایران پخش می شود.

اخبار پربازدید

  • مهرماه متفاوت در رادیو نمایش جدول پخش متناسب با علائق مخاطبان تغییر کرد

  • نگاهی به زندگی « پرویز مشکاتیان» در خنیاگران

  • رادیو در هفته دفاع مقدس

  • بررسی کتاب دانشگاه ایرانی در سپهر بین الملل در «سیم و زر»

  • یادی از شهریار در فرهنگ مردم

  • بازخوانی رمانی نوستالژیک در رویای کاغذی

  • سفر به «تنگه رغز» در « سفرنامه خوانی»

  • معرفی مسجد صورتی فیلیپین تا مساجد دیدنی ایران در ده ترین

  • بررسی اشعار منوچهری دامغانی در «روزنه»

  • گفتگو با پریرخ امامی نویسنده کتاب مدرنیته و خانواده گرایی در ایران