صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search
دسترسی سریع

وزیر امور خارجه گفت: امسال روز قدس یک شرایط ویژه ای دارد به دلیل اینکه دولت آمریکا، رژیم صهیونیستی و برخی از همکارانشان در جهان عرب مراحل به خیال خود پایانی فروش قدس و انحراف توجه جهان اسلام از موضوع اصلی به مسائل ساختگی را طراحی کرده اند.

محمدجواد ظریف در گفتگو با رادیو اقتصاد افزود: قرار بر اینکه پس از ماه مبارک رمضان آنچه که به عنوان معامله قرن از آن یاد شده در واقع تلاشی برای فروش قدس شریف یعنی توهم از بین بردن آمال مردم فلسطین را رقم بزنند.

وی همچنین اظهارداشت: به همین دلیل جلساتی که در مکه گذاشته شد بجای اینکه به مشکلات جهان اسلام و بحث اصلی جهان اسلام توجه کنند اتهامات بی پایه ای علیه جمهوری اسلامی مطرح و توهم اختلاف و درگیری در داخل جهان اسلام را مطرح می کنند تا از این طریق بتوانند توجه جهان اسلام را از مشکل واقعی که اشغالگری، تجاوز و نقض حقوق فلسطینیان از سوی رژیم صهیونیستی را منحرف کنند.

وزیر امور خارجه گفت: امسال روز قدس برای حضور گسترده در سراسر جهان برای شکستن این نگرش بسیار خطرناک، ضروری است.
وی در ادامه افزود: جهان اسلام و حتی رهبران جهان اسلام و روسای کشورها با این سرو صدای که توسط گروه "بی" راه افتاده همنوا نبوده و بن زاید دو و بن سلمان تنها در کنار نتانیاهو و بولتون قرار گرفته اند و تلاش می کنند که آمال مردم فلسطین را به سبب توهمات و قدرت طلبی خود برای فروش، عرضه کنند ولی همین جلسات دیروز اتحادیه عرب و جلسه وزرای سازمان همکاری اسلامی نشان داد که در این قدس فروشی تنها هستند.
ظریف یادآورشد: انشاء الله به لطف خدا و وحدت مسلمانان معامله قرن تبدیل به شکست و ورشکستگی قرن برای این خائنان به اهداف جهان اسلام خواهد شد.

ویژه برنامه «بنویس مقاومت و بخوان وحدت» کاری از شبکه تخصصی رادیو اقتصاد به مناسبت روز جهانی قدس است که در روز جمعه از ساعت 10 صبح به مدت 175 دقیقه به تهیه کنندگی «حمیدرضا کجوری» بر روی موج اف‌ام ردیف 98 قرار می‌گیرد و علاقمندان می‌توانند جهت دریافت فایل صوتی برنامه به سایت این رادیو مراجعه کنند.

اخبار پربازدید

  • معرفی مدیر مالی شبکه های رادیویی قرآن،ورزش،صبا،جوان و فرهنگ

  • عیادت رادیو فرهنگی ‌ها از یک پیشکسوت/ آریانپور: موسیقی باید اصیل و بومی باشد

  • رادیو عدالت با هدف کسب اطلاعات بیشتر مردم در حیطه قوه قضائیه و پاسخگویی مسئولان نسبت به مردم افتتاح شد

  • اخبار و رویدادهای فرهنگی اجتماعی روز در برنامه کوبه رادیو فرهنگ

  • برنامه‌های رادیویی تابستان سال جاری اعلام شد

  • بررسی شاخص های قوه قضاییه در رادیو معارف

  • قدردانی از فعالیت های فرهنگی و تولید محتوای پاک ایران صدا در فضای مجازی

  • رادیو عدالت در آستانه هفته قوه قضائیه افتتاح می شود

  • قانون اعاده اموال نامشروع اول به سراغ ثروت های کلان خواهد رفت

  • ناگفته‌های مهدی چمران از مبارزات شهید چمران تا ماجرای املاک نجومی