صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search
دسترسی سریع

شبکه های رادیویی پیام وآوا تصاویر ارسالی مخاطبان رسانه ملی را با نام و عکس خودشان در رادیو نمای پیام و آوا پخش می کند.

به گزارش روابط عمومی شبکه های رادیویی پیام و آوا : شهرام ملازاده مدیر شبکه های پیام و آوا گفت برای تعامل بیشتر رادیو پیام و آوا با مخاطبانش در سراسر کشور با هدف معرفی مناطق دیدنی و تفریحی و همچنین مشارکت مخاطبان در مناسب های تقویمی که با عنوان پویش های مختلف از سوی شبکه رادیویی پیام برگزار می شود مدتی است که رادیو نمای پیام و آوا اقدام به پخش تصاویر ارسالی مخاطبان با نام خودشان کرده است از اینرو مخاطبان این شبکه ها درسراسرکشور می توانند با موضوعات اعلام شده از سوی این رادیوها تصاویر مربوطه را تهیه و ارسال و با نام و عکس خودشان در رادیو نمای پیام و آوا مشاهده کنند .
ملازاده گفت به منظور تقدیر از تعامل و مشارکت مخاطبان عکس برتر هرماه ازمیان تصاویر ارسالی مخاطبان انتخاب می شود. تصاویر برتر ضمن پخش مجدد از رادیو نمای پیام و آوا در سایت و کانال پیام رسان شبکه قابل مشاهده بوده وجوایزی از سوی شبکه رادیویی پیام به تصاویر برتراهدا خواهد شد.
وی افزود اولین جلسه داوری عکس های ارسالی مخاطبان در فروردین و اردیبهشت ماه 98 با حضور اساتید حوزه عکاسی و کارشناسان رسانه برگزار و در بخش معرفی مراکز دیدنی و تفریحی و پویش معلم من تصاویر برترانتخاب شد که تصاویرضمن نمایش مجدد در رادیو نما ی پیام و آوادر سایت شبکه های پیام و آوا و کانال پیام رسان سروش قابل مشاهده است .
ملازاده گفت: علاقه مندان برای شرکت در این طرح می توانند با موضوعات اعلام شده از سوی شبکه رادیویی پیام تصاویر مربوطه را تهیه و همراه با عکس خود برای پخش از رادیو نمای پیام و آوا از طریق کانال پیام رسان سروش @pr.radiopayam و یا سایت شبکه( دیوار مخاطبین )ارسال نمایند .
وی در پایان یادآور شد بزودی طرح انتخاب عکس برتر از سوی مخاطبین در سایت شبکه رادیویی پیام اجرا خواهد شد بدین صورت که تمام عکس های دریافتی از مخاطبان در سایت رادیو پیام با نام خودشان نمایش گذاشته می شود تا مخاطبان بتوانند عکس برتر هر ماه را انتخاب نمایند . همچنین مخاطبان می توانند نظرات و پیشنهادات خود را از طریق درگاه های ارتباطی شبکه با روابط عمومی رادیو پیام و آوا و درمیان گذاشته و یا به شماره پیامک 300001047 ارسال نمایند .
گفتنی است رادیونما پدیده‌ای نوین در دنیای رسانه‌‌ای است که ماهیت رادیو را تغییر نمی‌دهد، رادیو نما رسانه ای شنیدنی و دیدنی است. که در آن، صدای رادیو به همراه مجموعه‌ای از تصاویر که با گیرنده‌ی دیجیتال قابل دریافت است وجذابیت بیشتری را برای مخاطب فراهم می کند پخش می شود.دررادیونما امکان پخش زیرنویس، عکس، نقاشی، خط، گرافیک، نام برنامه‌ی در حال پخش، فرکانس دریافت رادیوی مورد نظر و ... فراهم می باشد.

اخبار پربازدید

  • معرفی مدیر مالی شبکه های رادیویی قرآن،ورزش،صبا،جوان و فرهنگ

  • عیادت رادیو فرهنگی ‌ها از یک پیشکسوت/ آریانپور: موسیقی باید اصیل و بومی باشد

  • رادیو عدالت با هدف کسب اطلاعات بیشتر مردم در حیطه قوه قضائیه و پاسخگویی مسئولان نسبت به مردم افتتاح شد

  • اخبار و رویدادهای فرهنگی اجتماعی روز در برنامه کوبه رادیو فرهنگ

  • برنامه‌های رادیویی تابستان سال جاری اعلام شد

  • بررسی شاخص های قوه قضاییه در رادیو معارف

  • قدردانی از فعالیت های فرهنگی و تولید محتوای پاک ایران صدا در فضای مجازی

  • رادیو عدالت در آستانه هفته قوه قضائیه افتتاح می شود

  • قانون اعاده اموال نامشروع اول به سراغ ثروت های کلان خواهد رفت

  • ناگفته‌های مهدی چمران از مبارزات شهید چمران تا ماجرای املاک نجومی