صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search
دسترسی سریع

مراسم اختتامیه چهاردهمین جشنواره بین المللی رادیو در سالن همایش‌های صدا و سیما آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت صدا، اختتامیه چهاردهمین جشنواره بین المللی رادیو و ششمین اجلاس جهانی صدا با حضور عبدالعلی علی عسگری رییس رسانه ملی، حمید شاه آبادی معاون صدا، علی دارابی، معاون امور استان ها، نیما کرمی، تورج نصر و بهروز رضوی در سالن همایش‌های صداوسیما آغاز شد. این مراسم به صورت زنده از رادیو تهران موج اف. ام ردیف 94 مگاهرتز پخش خواهد شد.

در این مراسم همچنین جمعی از مدیران و گویندگان کشور‌های خارجی از جمله آلمان، روسیه، ترکیه و عراق حضور دارند.

شاه آبادی در ابتدای این مراسم گفت: چهاردمین جشنواره بین المللی رادیو بعد از یک وقفه چند ساله کار خود را آغاز کرد و در این هیاهوی رسانه‌ای و در این حال و فضای جهان امروز که مملو از جریانات رسانه‌ای بیگانه است و هجمه‌های بسیاری بر داشته‌های ملت‌ها و فرهنگ‌ها وارد شده رادیو در کشور ما به خوبی و با آرامش کار خود را انجام داده است و در چهار دهه گذشته رادیو توانسته ارتباط عمیق و گسترده‌ای را با مخاطبان خود داشته باشد.
وی اظهار کرد: رادیو از همه تهدید‌ها فرصت ساخته است. همکاران من در رادیو تلاش کردند تا با تمام کاستی‌ها و کمبود‌ها بهترین کیفیت را ارائه دهند و مخاطبان رسانه ملی را ارنج بنهند.
معاون صدا ادامه داد:مهمترین هدف جشنواره ارتقا کیفیت و توانایی‌های همکاران رادیویی من بود. جشنواره در دو بخش داخلی و خارجی امشب برگزیدگان خودش را خواهد شناخت.

وی افزود: در بخش بین الملل ما شاهد حضور جدی همکاران خارجی خود بودیم و با مساعدت همه دوستان کارگاه‌های تخصصی با حضور کارشناسان بین المللی برگزار شد و انتقال تجربه انجام گرفت. همچنین دبیرخانه دائمی جشنواره در معاون صدا تشکیل شد و این حرکت ادامه پیدا خواهد کرد. برای آنکه تولیدات رادیویی ما در سطح جهانی باشد به همراهی همکاران بین المللی خود تداوم خواهیم بخشید.

شاه آبادی خطاب به رئیس رسانه ملی گفت: جناب آقای علی عسگری همکاران‌شما در رسانه ملی و رادیو تلاش کردند تا داشته‌های این فرهنگ غنی را در قالب‌ها و ساختار‌های مختلف برای مردم ارائه کنند. امروز رادیو به عنوان یک انیس و مونس همراه توانسته ارتباط عمیقی با مخاطبان خود داشته باشد.

در ادامه با حضور دکتر علی عسگری و سردار فضلی از پیشکسوت جانباز رادیو محمود شرافتی تقدیر به عمل آمد.

اخبار پربازدید

  • رادیو نمایش "نفس " را در میانه رمضان به روی آنتن می برد

  • پنج شنبه ها "میدان آزادی" تعطیل !!!

  • ورزش بدون ویرایش و واکاوی فرهنگ طرفداری و تماشاچیان در ورزش

  • تحلیل و بررسی مسائل مرتبط با حاشیه نشینی در هاشور

  • نگاهی بر واقعه تاریخی" سد الابواب" در رادیو معارف

  • رادیو ایران در سالروز وفات حضرت خدیجه

  • آمار خانه‌های خالی وجود دارد

  • ماه رمضان روی موج رادیو تهران/ با مسابقات میدانی به استقبال تابستان می رویم

  • ضرورت ها و آسیب های مکمل های غذایی برای سالخوردگان

  • بررسی رابطه دین و تجدد در ویژه برنامه رمضانی رهیافت