صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search
دسترسی سریع

شعبانی گفت: امیدوارم روزی برسد که در جشنواره رادیو تنها آثار تولید شده برای مردم داوری شود و تولیدات ساخته شده ویژه جشنواره راه به این فستیوال بزرگ رادیویی ها نداشته باشند.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی چهاردهمین جشنواره بین‌المللی رادیو و ششمین اجلاس جهانی صدا؛ فاطمه شعبانی سال 1376 با قبولی در آزمون و بعد از دو سال آموزش و کارآموزی کار در رادیو را آغاز کرد. رادیو ورزش، رادیو گفتگو، صدای آشنا، رادیو آوا و درحال حاضر رادیو اقتصاد شبکه های رادیویی است که شعبانی در آنها نویسندگی و گویندگی داشته است. وی در سال 1396 از مرکز نظارت وارزیابی سازمان مورد تقدیر قرار گرفت.
به بهانه برگزاری رسانی چهاردهمین جشنواره بین‌المللی رادیو و ششمین اجلاس جهانی صدا، شعبانی درباره حضور خود در رادیو گفت: بیست سال فعالیتم در رادیو هیچ برنامه ای جهت ارائه به جشنواره نداشته ام چون اساسا با ساختن برنامه های تصنعی مخالفم و معتقدم آنتن زنده رادیو با حضور مخاطبان هرروز فرصت حضور در جشنواره را برای کارکنانش فراهم می آورد و انتخاب برنامه ارزیابی و نمره دادن به آن نیز برای حضور و رقابت باید روی آنتن از سوی کمیته داوران جشنواره مورد ارزیابی قرار گیرد و در غیر این صورت اجحاف در حق مخاطب و نیروهای کوشا و دلسوز است.
وی ادامه داد: یکی از آرزوهای من قرار‌ گرفتن رادیو در جایگاه ارزشمندش و توجه به این رسانه به انزوا رفته از سوی مدیران بالادستی است چرا که رادیو همچنان در بین مردم و قلب های آنها راه خود را ادامه می دهد اما مدیران ومسئولان باید بیشتر به این رسانه نجیب توجه داشته باشند .
شعبانی اظهار امیدواری کرد: امیدوارم مسئولان رسانه به ویژه رادیو به این یقین برسند که رسانه ملی می تواند به عنوان اتاق فکری با حضور اعضاء هشتاد میلیونی برنامه ساز اتفاقات خوب و آینده ای روشن برای میهنمان رقم زند.
گوینده شبکه های اقتصاد و آوا گفت: امیدوارم این جشنواره بتواند در جهت بهتر شدن و رضایت مخاطبان گامهای بلندتری برداشته و ما برنامه سازان نیز در پیشگاه مردم صبور ایران اسلامی به واسطه عملکردی مطلوب سربلند باشیم.
چهاردهمین جشنواره بین‌المللی رادیو و ششمین اجلاس جهانی صدا بهره گیری از تجربیات دوره های گذشته به منظور نشان دادن قدرت رسانه رادیو و دلیلی برای بهتر دیده شدن این رسانه از 2 تا 4 اردیبهشت در تهران برگزار می شود.

اخبار پربازدید

  • رادیو نمایش "نفس " را در میانه رمضان به روی آنتن می برد

  • پنج شنبه ها "میدان آزادی" تعطیل !!!

  • ورزش بدون ویرایش و واکاوی فرهنگ طرفداری و تماشاچیان در ورزش

  • تحلیل و بررسی مسائل مرتبط با حاشیه نشینی در هاشور

  • نگاهی بر واقعه تاریخی" سد الابواب" در رادیو معارف

  • رادیو ایران در سالروز وفات حضرت خدیجه

  • آمار خانه‌های خالی وجود دارد

  • ماه رمضان روی موج رادیو تهران/ با مسابقات میدانی به استقبال تابستان می رویم

  • ضرورت ها و آسیب های مکمل های غذایی برای سالخوردگان

  • بررسی رابطه دین و تجدد در ویژه برنامه رمضانی رهیافت