صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search
دسترسی سریع

به گزارش روابط عمومی معاونت صدا در نخستین همایش بسیجیان معاونت صدا دکتر شاه آبادی معاون صدا گفت: هر کس که با نام و عنوان بسیجی در معاونت صدا حرکت می کندخواه ناخواه مسئولیتی مضاعف را احساس خواهد کرد و بسیجی کسی است که فرهنگ بسیج را احیاء کند

وی بابیان اینکه همه کسانی که درعرصه رسانه کار می کنند بایستی نگاه بسیجی داشته باشندتصریح کرد: وقتی نام مبارک شهدا و تمثیل آنها را بر سر و در ساختمان شهدای رادیو می بینیم. قطعا تکلیف و مسئولیتی روی دوش همه احساس می شود.
وی پاسداشت راه و قدم شهدا را ماموریت امروز بسیجیان معاونت صدا دانست و تصریح کرد: کافیست خود را به جای یکی از شهدا به طور مثال شهید حججی بذاریم آن وقت متوجه این نکته می شویم که شهادت یک اتفاق نیست بلکه انتخاب است.
وی با اشاره به سالروز ولادت حضرت زینب (س) گفت: مدافعان حرم و کسانی که برای صیانت از حریم آن حضرت جان دادند و برای حفظ آبرو قیام کردند،عملشان هیچ گاه فراموش نخواهد شد.
شاه آبادی بابیان اینکه به وجود تک تک شما بسیجیان افتخار می کنم, در تعریف بسیج و بسیجی ادامه داد: بسیجی کسی است که یاد و فرهنگ بسیجی بودن و ماندن در این طریق را احیا کند.
شاه آبادی خاطر نشان کرد: اگر بخواهیم عطر شهدا و بسیج در محیط کاری ،پراکنده باشد، بایستی نگاه بکنیم که در محیط کار غیر از ماموریت کاری، آیا رفتار و عملکردمان بیانگر رفتار بسیجی هست یا خیر.
وی تصریح کرد: هر چقدر رفتار و منش و کردار ما به بسیجیان واقعی نزدیک تر باشد، یعنی اینکه ما بسیجی هستیم.

سردار خسرو عروج، مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
طی سخنانی خلوص ،صداقت و تقوا را از رموز موفقیت ایرانی‌ها دانست و تصریح کرد:دشمنان اسلام خوب به ترکیب جمعیتی ما مسلط هستند ودر مطالعات خودشان به این نتیجه رسیدند که ایرانی‌ها در جنگ پشتیبان هم هستند.
وی همچنین گمنامی و از خود گذشتگی را از دیگر رموز پیروزی ظلم بر ستم بر شمرد و گفت: مدافعان حرم گمنام در این جبهه مبارزه می‌کنند.
سردار عروج مهمترین دستاورد انقلاب را دانشگاه انسان سازی دانست و تصریح کرد: بزرگترین پتانسیل انقلاب این است که کوچک و بزرگ در کنار هم کارهای انقلابی خلق می‌کنند.
در ادامه این مراسم اکبررضایی فرمانده حوزه بسیج معاونت صدا گفت: در حال حاضر 12 پایگاه در معاونت صدا شکل گرفته است، وی در ادامه تصریح کرد: پیش بینی شده است که 500 نفر از همکاران معاونت صدا سازماندهی شوند که در حال حاضر 400 نفر سازماندهی شده که این مهم تا هزار نفر هم وجود دارد.
رضایی ادامه داد: بر اساس هدف گذاری که امام در تشکیل بسیج مستضعفین داشتند،می توان گفت: اهداف بسیج بلند مدت است و در طول دوران ها و نهادها ادامه پیدا می کنند.
وی ادامه داد:تشکیل بسیج سازندگی،سپاه و بسیج در ابقا و تداوم اهداف انقلاب تاثیرات خود را داشته است،بی گمان هیچ کدام بدون خلوص نمی توانسته حرکت کند.
در ادامه مراسم و در کلیپی مسئول فرمانده های پایگاه های بسیج رادیو در باره فعالیت و اقدام های خود گزارشی ارائه کردند.در پایان این مراسم که با حضور خانواده‌های معظم شهدای رادیو ،بسیجیان معاونت صدا و فرماندهان پایگاههای بسیج برگزار شده بود ،از خانواده شهید داوود جوانمردی ، ابراهیم طاهری فرمانده حوزه صدا ، تلاشگر بسیحی محسن ابراهیم ، مرتضی نظری ، هادی کلهر و سید مجتبی حسینی تقدیر شد.

اخبار پربازدید

  • برگی از حقایق قیام 29 بهمن تبریز

  • خرید و فروش گونه های کمیاب حیات وحش در فضای مجازی

  • جشنواره بین المللی رادیو فرصتی برای تطابق سازی جهانی

  • در جشنواره چهاردهم از 4 داور بین المللی نیز استفاده می کنیم

  • با وجود بارش باران، ایران همچنان در بحران کم آبی

  • میهمان‌هایی از بلژیک، فرانسه و استرالیا در راهند

  • الزامات صنعتی شدن سینما در کشور

  • معرفی آیین های ناب ازدواج در فرهنگ دیرین ایران زمین

  • شیرین بینا در پارک ساعی؛ از سینما تا زندگی شخصی

  • آئین استقبال از کاروان قرآنی انقلاب برگزار شد