صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search
دسترسی سریع

دکتر حمید شاه‌آبادی معاون صدای رسانه ملی گفت:علی رغم همه محدودیت ‌هایی که رادیو معارف داشته نه تنها توانسته به فعالیت خود ادامه بدهد بلکه از حمایت علما و مراجع دینی هم برخوردار بوده است.

به گزارش روابط عمومی معاونت صدا،در جلسه شورای مدیران معاونت صدا، آیین تودیع و معارفه مدیر رادیو معارف در سالن جلسات برگزار شد.
دکتر شاه‌آبادی با اشاره به گردن نهادن به قانون بازنشستگی گفت: مجبوریم به این قانون گردن نهیم که کسی رادیو را متهم به این مورد نکند که از قانون سر پیچی می‌کند.
وی خاطر نشان کرد :امیدوارم فاصله‌ای که با بازنشستگی آقای تونه‌ای صورت می‌گیرد ، فقط فاصله‌ای صرفا اداری باشد و همچنان رادیو معارف بتواند به نحو مقتضی از قلم ، دانش و تجارب ایشان بهره ببرد.
شاه‌آبادی در بخش دیگر سخنانش ضمن خیر مقدم به مسعود کاویانی سرپرست جدید رادیو معارف ، گفت: ایشان یار وهمکار فداکاری برای آقای تونه‌ای بودند که امیدوارم در دوره مسئولیت ایشان چنانچه ضعف و کاستی بود ، جبران و کارهای خوبی در رادیو معارف ادامه پیدا کند .
معاون صدای رسانه ملی با بیان اینکه بالاترین افتخار برای رادیو معارف ، حمایت علما و مراجع دینی از این رسانه است تصریح کرد: کمترین نقد را نسبت به رادیو معارف شنیده است .
وی مهمترین ویژگی این رادیو را پیدا کردن مخاطب دانست و ادامه داد:رادیو معارف برای مخاطبانش دستاورد خوبی دارد تا جایی که به نحو احسن از او استفاده می ‌کند.
شاه‌آبادی با بیان اینکه علی رغم همه محدودیت ‌هایی که وجود دارد ، این رسانه به خوبی توانسته به فعالیت خود ادامه بدهد ، گفت: رادیو معارف رادیویی کم غلط و اشتباه است که بخش مهم این توفیق به تیم مدیریتی و عقبه نیروی انسانی بر می‌گردد که از استخوان بندی خوبی برخوردار است که به پشتوانه آنها توانسته بعد از 20 سال فعالیت، همچنان نقش آفرین باشد .
در ادامه آیین تکریم و تودیع مجتبی تونه‌ای مدیر سابق رادیو معارف و معارفه مسعود کاویانی سرپرست رادیو معارف برگزار شد .
در بخش دوم این جلسه رؤسای کمیته‌های 6 گانه «چهاردهمین جشنواره بین المللی رادیو»حامد فاتحی «رئیس کمیته اطلاع رسانی رسانه‌ها، تبلیغات و مراسم چهاردهمین جشنواره بین المللی رادیو»، شهرام ملازاده «رئیس کمیته داوری چهاردهمین جشنواره بین المللی رادیو» ، امیر بیات«رئیس کمیته پشتیبانی و تدارکات چهاردهمین جشنواره بین المللی رادیو»، حمید رضا غیاثوند«رئیس کمیته فنی چهاردهمین جشنواره بین المللی رادیو»، مهدی شاملو «رئیس کمیته فضای مجازی چهاردهمین جشنواره بین المللی رادیو» و مرتضی صرفی «رئیس کمیته امنیت چهاردهمین جشنواره بین المللی رادیو» احکام خود را از سوی دکتر شاه‌آبادی معاون صدای رسانه ملی گرفتند.
همچنین طی حکمی دکترمحمد اخگری به عنوان رئیس کمیته ششمین اجلاس جهانی صدا انتخاب شدند.

اخبار پربازدید

  • رادیو نمایش "نفس " را در میانه رمضان به روی آنتن می برد

  • پنج شنبه ها "میدان آزادی" تعطیل !!!

  • ورزش بدون ویرایش و واکاوی فرهنگ طرفداری و تماشاچیان در ورزش

  • تحلیل و بررسی مسائل مرتبط با حاشیه نشینی در هاشور

  • نگاهی بر واقعه تاریخی" سد الابواب" در رادیو معارف

  • رادیو ایران در سالروز وفات حضرت خدیجه

  • آمار خانه‌های خالی وجود دارد

  • ماه رمضان روی موج رادیو تهران/ با مسابقات میدانی به استقبال تابستان می رویم

  • ضرورت ها و آسیب های مکمل های غذایی برای سالخوردگان

  • بررسی رابطه دین و تجدد در ویژه برنامه رمضانی رهیافت