صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search
دسترسی سریع

برنامه "مجله دوچرخه سواری" از شبکه رادیویی ورزش، روز دوشنبه 8 مرداد با حضور محمود وفایی، رئیس سازمان لیگ فدراسیون دوچرخه سواری به موضوع مسابقات قهرمانی کشور دوچرخه سواری بانوان و وضعیت تیم ملی برای حضور در بازیهای آسیایی جاکارتا پرداخت.

به گزارش روابط عمومی رادیو ورزش؛ محمود وفایی، رئیس سازمان لیگ فدراسیون دوچرخه سواری پیرامون برگزاری مسابقات قهرمانی کشور دوچرخه سواری بانوان اظهار کرد: مسابقات قهرمانی کشور بانوان از دیروز در پیست آزادی شروع شده است. صبح امروز رقابت بخش جاده در تایم تریل انفرادی برگزار و بعد از ظهر رقابتها در بخش پیست به اتمام می رسد. فردا هم استقامت جاده در دو گروه سنی جوانان و بزرگسالان برگزار می شود. امسال برای اولین بار در تاریخ دوچرخه سواری بانوان شاهد حضور 19 استان کشور بودیم که استقبال خوبی شده بود و علیرغم اینکه استانها شرایط مالی خوبی نداشتند، نفرات خود را اعزام کردند.
وی در ادامه اعلام کرد: به دلیل حضور تیم ملی در اردوها و مسابقات برون مرزی به مشکلاتی برخوردیم و بعضی از مسابقات دستخوش تغییر شد و به درخواست کمیته تیمهای ملی مسابقات لیگ به بعد از بازیهای آسیایی در شهریور ماه موکول شد.
وفایی درخصوص وضعیت تیمهای ملی دوچرخه سواری برای حضور در بازیهای آسیایی عنوان کرد: بازیهای آسیایی رقابت مهمی برای ماست و دوچرخه سواری ما می تواند بهترین و بیشترین نتیجه را بگیرد چون به دلیل فاصله که با کشورهای اروپایی داریم شاید نتوانیم در المپیک و جهانی صاحب عنوان شویم. درنتیجه چشم امید ما به بازیهای آسیایی است. انتظار می رود دوچرخه سواران ما همپای رقبای خود در آسیا پیشرفت داشته باشند که البته این امر نیاز به زیرساختهایی دارد. ما هنوز پیست چوبی ندایم و همین حالا هم ورزشکاران سرعت ما در مالزی بسر می برند تا در پیست چوبی این کشور تمرین کنند که این مسافرتها مستلزم هزینه و مشکلاتی است. با تمام این مشکلات امیدواریم تعداد و کیفیت مدالهای ما در این دوره از مسابقات افزایش پیدا کند.
برنامه زنده "مجله دوچرخه سواری" روز دوشنبه 8 مرداد با اجرای سبحان اکرامی و کارشناسی ادگار شمعونیان بود. این برنامه هر هفته ساعت 15:05 روزهای دوشنبه به مدت 55 دقیقه از رادیو ورزش پخش می شود.

اخبار پربازدید

  • بررسی تاثیر مواد مخدر بر عملکرد جنسی در "رادیو سلامت"

  • شاه آبادی: راهکار ویژه پیشگیری از سوانح را هنرمندان رسانه ملی ارائه می‌دهند/وزیر بهداشت: صداوسیما باید فرهنگ استفاده از وسیله نقلیه را جا بیندازد

  • آقای بازیگر ایران بسیار قدر دیده شد

  • مدیر رادیو قرآن از محل برگزاری مسابقات سراسری قرآن بازدید کرد

  • "از چشمه سار درایت" ویژه برنامه شهادت امام محمد باقر (ع) در رادیو فرهنگ

  • سندرم تونل مچ دست در فراسوی رادیو سلامت

  • رادیو معارف در سوگ یادگار کربلا

  • رادیو تهران: سفر به اردبیل با « اینجا پایتخت نیست»

  • علیرضا تغابنی برنده جایزه آکادمی سلطنتی دورفمن در خشت و خیال

  • سرگذشت هنری مرحوم محمد عبادی از رادیو ایران