صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search
دسترسی سریع

"مجله والیبال" برنامه ای از شبکه رادیویی ورزش روز پنج شنبه 20 اردیبهشت، با "خوش خبر"، سرپرست تیم ملی والیبال، در خصوص وضعیت آمادگی تیم ملی والیبال برای حضور در لیگ جهانی به گفتگو پرداخت.

به گزارش رادیو ورزش؛ خوش خبر؛ سرپرست تیم ملی والیبال، در توضیح وضعیت تیم ملی کشور برای مسابقات پیش رو گفت: یک کار بسیار سنگینی را از 5 ماه قبل شروع کردیم. لیگ جهانی برای ثبت نام، تهیه و ارسال مدارک پروسه بسیار سختی دارد و تیم ها در زمانبندی خاص خود باید به موقع مراحل را انجام بدهند. خداروشکر با همکاری دیگر دوستان در فدراسیون همه مراحل با دقت بسیار زیاد انجام شده است.
وی در ارتباط با دریافت ویزا برای اعزام بازیکنان به مسابقات برون مرزی، به برخی از دشواریهای این فرایند اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه میلاد عبادی پور در لهستان و معنوی نژاد در ایتالیا بازی می کنند، حضور این بازیکنان در خارج از ایران کار ما را یک مقدار مشکل کرد و ما مجبور شدیم درخواست کنیم ویزای این بازیکنان را به کشورهای ایتالیا و لهستان ارسال کنند.
ویزای آمریکای بازیکنان اکنون آماده است. اما همچنان وضعیت ویزای عبادی پور و معنوی نژاد که از بازیکنان اصلی و تأثیرگذار تیم هستند، مشخص نیست. ما مرتباً در حال مکاتبه هستیم که بتوانیم ویزای این بازیکنان را دریافت کنیم.
خوش خبر ادامه داد: اکنون برای گرفتن ویزای میلاد عبادی پور در راه سفارت روسیه هستم. زیرا وی به تازگی وارد کشور شده است. البته هنوز به ما ملحق نشده و در ارومیه حضور دارد.
سرپرست تیم ملی والیبال در پاسخ به زمان اعلام اسامی 16 بازیکن اعزامی به صربستان اظهار کرد: طبق زمانبندی که FIVB به ما داده است، 25 اردیبهشت اسامی 21 نفر را باید اعلام کنیم. اما برای کارهای خودمان که باید بلیط بازیکنان را تهیه کنیم و قیمت بلیط ها نیز گران است، نمی توانستیم با آزمون و خطا پیش برویم و نیاز داشتیم که با اطمینان بیشتری اقدام به تهیه بلیط کنیم. از کولاکوویچ درخواست کردیم که اسامی بازیکنان اعزامی را شنبه به ما تحویل دهد تا بلیط ها صادر شوند.
وی عنوان کرد: ممکن است با 15 بازیکن اعزام شویم. زیرا در آخرین صحبتی که با کولاکوویچ داشتم، وی گفت احتمالاً یک بازیکن اضافه می بریم که آن یک نفر از صربستان به کشور بازگردد و در اردوی آمادگی حضور پیدا کند تا در صورت نیاز به ما ملحق شود.
برنامه مجله والیبال، با اجرای مسعود اسکویی، کارشناسی علی شاکری و تهیه کنندگی مرتضی سید محمدی، پنج شنبه هر هفته ساعت 09:05 به مدت 55 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

اخبار پربازدید

  • نرخ رشد جمعیت ایران برمدار کاهش

  • معرفی دو کتاب "نگاهی به دعاهای قرآنی و عبادت روح زندگی" در برنامه ی اشاره

  • انس بیشتر با قرآن با ویژه برنامه ی "تلاوت های درخواستی"

  • آغاز تفسیر سوره مبارکه نجم در رادیو معارف

  • سحر خوانی ها، افطاری ها در ماه مبارک رمضان

  • نگاهی به وضعیت "دارو" در رادیو صبا

  • درخشش ژیمناستهای ترامپولین کشور در مسابقات قهرمانی آسیا

  • معرفی تازه های نشر قرآن کریم در غرفه های نور

  • اهمیت شناخت روانی زوجین از یکدیگر

  • تشکیل ستادهای اجرایی، نشان از عملیاتی شدن اسناد است