صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search
دسترسی سریع

مدیر روابط عمومی معاونت صدا از اقدام شبکه‌های مختلف رادیویی برای تولید و پخش ویژه برنامه های متنوع و استقرار واحد سیار شبکه های رادیویی، با هدف انعکاس حماسه حضور پرشور مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی در راهپیمایی عظیم این روز خبر داد.


به گزارش روابط عمومی معاونت صدا، علی اکبر خدابخش مدیر روابط عمومی معاونت صدا با بیان اینکه شبکه‌های مختلف رادیویی همزمان با فرارسیدن یوم الله 22 بهمن ماه، با تولید و پخش ویژه برنامه های متنوع، به انعکاس حضور حماسی مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی در راهپیمایی عظیم این روز می‌پردازند، از استقرار واحد سیار شبکه های رادیویی در مسیر راهپیمایی خبر داد.
وی از "شکوه پابرجا" به عنوان ویژه برنامه یوم الله 22 بهمن ماه رادیو انقلاب یاد کرد و گفت: این برنامه از ساعت 6 صبح تا 12 به روی آنتن می‌رود و اختصاص به پخش گزارش از خیابان آزادی و مسیر راهیپایی، مصاحبه با مسئولان، ارتباط با شبکه های رادیویی مستقر در خیابان آزادی از جمله ایران، جوان و تهران، پخش تماس‌ها و پیامک های مردمی، گفتگو با کارشناسان، پخش سخنرانی ریاست جمهوری به مناسبت این روز و قرائت قطعنامه، ارتباط زنده با مراکز استان ها و گفتگو با استانداران دارد. "روز خوب پیروزی" عنوان ویژه برنامه یوم‌الله 22 بهمن ماه رادیو ایران است که عوامل این ویژه برنامه با حضور میدانی در "جایگاه اصلی، میدان آزادی" و "خیابان آزادی، خ حبیب‌اللهی" از ساعت9:00 صبح تا11:30 همراه مخاطبان خواهند بود.
مدیر روابط عمومی معاونت صدا در ادامه افزود: "در مسیر آزادی" عنوان ویژه برنامه رادیو جوان به مناسبت یوم الله 22 بهمن ماه است. این برنامه از ساعت 9 تا 11:30 پخش شده و به انعکاس حضور پرشور مردم در مسیر راهپیمایی می‌پردازد. محل استقرار تیم برنامه ساز رادیو جوان در مسیر راهپیمایی " خیابان آزادی بعد از مسجد شریف، خ شهید صادقی" است.
مدیر روابط عمومی معاونت صدا از "خیابان مردم" به عنوان برنامه ویژه رادیو تهران در یوم الله 22 بهمن ماه یاد و خاطرنشان کرد: این برنامه که از ساعت 9 صبح روز یکشنبه 22 بهمن ماه به روی آنتن می‌رود، از محل استقرار این شبکه واقع در "خیابان آزادی جنب دانشگاه صنعتی شریف" پخش می‌شود.
وی در تشریح برنامه های رادیو فرهنگ به مناسبت یوم الله 22 بهمن ماه گفت: "سپیده رهایی" که عنوان ویژه برنامه این شبکه در این روز بزرگ است، از ساعت 9 الی12 پخش خواهد شد. گزارشگران شبکه در این روز به سطح شهر خواهند رفت و حضور پرشکوه مردم در این روز را انعکاس خواهند داد.
خدابخش با اشاره به اینکه ویژه برنامه "ایستگاه انقلاب" به مناسبت 22 بهمن ماه، با محوریت تحلیل و بررسی رسانه ها و انعکاس حضور مردم در راهپیمایی عظیم این روز یکشنبه ساعت 9:00 به مدت 175 دقیقه به روی آنتن رادیو اقتصاد می رود.
مدیر روابط عمومی معاونت صدا ضمن اشاره به اینکه رادیو سلامت در روز 22 بهمن ماه، با پخش زنده ویژه برنامه "مسیر همدلی" از خیابان آزادی، روایت‌گر حماسه بزرگ ملت ایران در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی خواهد بود، ادامه داد: این برنامه از ساعت 9 الی 12 پخش می‌شود. ضمن اینکه محل استقرار رادیو سلامت در مسیر راهپیمایی "خیابان آزادی جنب شهرداری منطقه 10" می‌باشد.
وی در ادامه و در تشریح برنامه ویژه رادیو قرآن در یوم الله 22 بهمن ماه گفت: شبکه رادیویی قرآن همزمان با این مناسبت، برنامه زنده "قرآن، عطر انقلاب" را به مدت 90 دقیقه خواهد داشت که در این برنامه به حضور پرشور عموم مردم به ویژه جامعه قرآنی در مراسم راهپیمایی 22 بهمن می‌پردازد. این برنامه از ساعت 9:30 تا 11 به صورت زنده از "خیابان آزادی تقاطع نواب" تقدیم مخاطبان خواهد شد.
وی در ادامه از "هنگامه سربلندی" به عنوان ویژه برنامه رادیو گفتگو در روز 22 بهمن ماه یاد کرد و گفت: این برنامه از ساعت 8 صبح الی 12 به روی آنتن می رود. پوشش مراسم راهپیمایی، ارتباط با گزارشگران مستقر در مسیر راهپیمایی و انعکاس خبری این رویداد بزرگ از جمله بخش های مختلف این برنامه است
خدابخش با بیان اینکه همزمان با چهلمین سالروز انقلاب شکوهمند اسلامی و در ایام الله دهه فجر ویژه برنامه زنده "نسل همیشه" از رادیو معارف پخش می شود، تصریح کرد: این برنامه که از ساعت8:40 تا 11:50 پخش خواهد شد، به انعکاس حضور باشکوه و میلیونی در راهپیمایی بزرگ 22 بهمن ماه می‌پردازد.
وی همچنین در تشریح برنامه های رادیو ورزش به این مناسبت اظهار کرد: "روز اتحاد" عنوان ویژه برنامه ای است که از ساعت 9 تا 11.30 صبح روز یکشنبه 22 بهمن مصادف با پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به روی آنتن می رود. انعکاس حضور مردم در عرصه های حماسه آفرینی از مهم ترین رویکردهای این برنامه است.
مدیر روابط عمومی معاونت صدا در پایان با بیان اینکه شبکه های رادیویی پیام و نمایش نیز همصدا با دیگر شبکه های رادیویی این مناسبت را گرامی می‌دارند، از تدارک بیش از دو هزار و 800 دقیقه ویژه برنامه رادیویی با هدف پاسداشت راهپیمایی باشکوه 22 بهمن ماه خبر داد

اخبار پربازدید

  • تقدیر از عوامل برنامه ساز رادیو معارف

  • آیین معنوی خطبه خوانی پرسنل رادیو معارف در حرم کریمه اهل بیت سلام الله علیها

  • مجلس برای پایگاه های تابستانی ردیف بودجه اختصاص دهد

  • نشست مشترک معاون صدا با مدیران پخش شبکه های رادیویی

  • معاون صدا رسانه ملی مطرح کرد

  • شنا تا رعایت کامل بهداشت ممنوع!! رادیو سلامت بررسی می کند.

  • اقدامات سازمان بهزیستی برای رفع معضل حاشیه نشینی

  • آیین رونمایی از کتاب دستاورد بیست ساله رادیو معـارف

  • آیین رونمایی از کتاب دستاورد بیست ساله رادیو معـارف

  • افزایش 5 تا 7 درصدی قیمت کالاها