صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search
دسترسی سریع

آیین تکریم و معارفه مدیر رادیو تهران با حضور معاون صدای رسانه ملی، رئیس مرکز نظارت و ارزیابی سازمان صداوسیما، قائم مقام معاونت صدا، جمعی از مدیران و همکاران رادیو امروز چهارشنبه 18 بهمن ماه در سالن آمفی تئاتر معاونت صدا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت صدا، با حضور دکتر حمید شاه آبادی معاون صدای رسانه ملی، بخشی‌زاده رئیس مرکز نظارت و ارزیابی سازمان صداوسیما، نورالدین جعفری قائم مقام معاونت صدا، جمعی از مدیران و همکاران رادیو، آیین تکریم و معارفه سعید معدن‌کن مدیر پیشین و دکتر حمیدرضا صحراگرد مدیر جدید این شبکه رادیویی امروز چهارشنبه 18 بهمن ماه در سالن آمفی تئاتر معاونت صدا برگزار شد.
معاون صدای رسانه ملی ضمن خداقوت به مدیر پیشین و مدیر جدید رادیو تهران و خوشامدگویی به حاضران در این نشست با بیان اینکه صدای پایتخت از ویژگی های منحصر به فردی برخوردار است، تصریح کرد: یکی از مهم ترین مأموریت های هرشبکه هویت بخشی به اهداف آن شبکه است. بنابراین می توان گفت که مدیران باید به نقش و کارکرد وجوه خود، دقت و تأمل داشته باشند. یکی از مهم ترین اقدامات مدیر جدید رادیو تهران در این زمینه نوآوری، توجه به آرمان ها، الگوهای اصیل و همچنین شناخت دقیق و استفاده از ظرفیت های اصلی شبکه که همانا نیروی انسانی متعهد که بزرگترین سرمایه هر بخشی است، می‌باشد.
شاه آبادی در ادامه از رادیو تهران به عنوان شبکه ای موفق و سرشار از امید یاد کرد و افزود: تغییر لازمه یک مجموعه مدیریتی رو به رشد است و نیاز مجموعه ای است که افق های جدیدی را پیش روی خود دارد. اکنون زمان آن فرارسیده تا با جابه جایی مدیریتی، شاهد بروز و ظهور ایده و افکار نو و فرصت های نوین در این شبکه رادیویی باشیم.
وی از معدن کن مدیر پیشین رادیو تهران به عنوان انسانی سخت کوش، پرتلاش، صادق و محجوب یاد و عنوان کرد: مجموعه تجربیات آقای معدن کن، سرمایه رادیو و کل معاونت صدا است که ما نباید این سرمایه را نادیده گرفته و انشاالله بتوانیم از تمام توان و ظرفیت ایشان در رادیو استفاده کنیم.
معاون صدا همچنین از دکتر صحراگرد مدیر جدید رادیو تهران نیز به عنوان فردی ساعی یاد کرد و اظهار داشت: بسیار خرسندم که یک عنصر رادیویی و کسی که دارای شناخت از بدنه رادیو است، بر سکان مدیریت رادیو تهران می‌نشیند. در دوران مسئولیت ایشان، قطعاً توقعات و انتظارات کشور از این رسانه زیاد است که با درایت و نگاه نظارتی دکتر صحراگرد این انتظارات به بهترین شکل برآورده می‌شود.
دکتر شاه آبادی در ادامه با بیان اینکه رفتار و منش شهروندان تهرانی به منزله الگویی برای مردم کل کشور است، از حساسیت های برنامه سازی برای پایتخت نشینان و جایگاه رادیو تهران در این زمینه یاد و خاطرنشان کرد: شعاع مخاطبان رادیو تهران مردم این استان هستند بنابراین مدیران و برنامه‌سازان این شبکه رادیویی باید با زبان جاذب و سازنده، در راستای تغییر رفتارهای نادرست و اصلاح آنها گام برداشته و در این زمینه مسئولیتی کشوری بر عهده دارند.
وی همچنین با تأکید بر اینکه از پتانسیل مدیران موفق به منزله حلقه واصل در معاونت صدا استفاده می‌کنیم، گفت: انشاالله مدیر و اعضای شبکه تهران از این تغییر مدیریتی به منزله فرصت بهره جویند و در تعامل با یکدیگر با بروز خلاقیت ها و ایده های نو و استفاده از تمامی ظرفیت ها و استعدادهای موجود اوقاتی خوش را برای مخاطبان خود فراهم نمایند.
در بخشی از این مراسم بخشی زاده رئیس مرکز نظارت و ارزیابی سازمان ضمن تبریک فرارسیدن ایام دهه فجر انقلاب اسلامی و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام راحل (ره)، ضمن خداقوت به سعید معدن کن مدیر رادیو تهران، انتصاب شایسته دکتر حمیدرضا صحراگرد مدیر جدید این شبکه رادیویی را در این سمت به مجموعه رادیو تبریک گفت و توفیقات روزافزون وی را از درگاه حضرت حق خواستار شد.
سعید معدن کن مدیر پیشین رادیو تهران نیز ضمن ابراز خرسندی از انتصاب دکتر حمیدرضا صحراگرد به عنوان مدیر جدید این شبکه رادیویی، از ایشان به عنوان یکی از قدیمی های رادیو یاد و ابراز امیدواری کرد که با شناخت وی از مجموعه رادیو و بسترسازی انجام شده، آینده بسیار خوبی پیش روی این شبکه باشد.
دکتر حمیدرضا صحراگرد نیز ضمن خسته نباشید به مدیر پیشین رادیو تهران، از حسن اعتماد معاون صدا قدردانی کرد و یادآور شد: انشاالله با یاری خداوند متعال، مساعدت معاون محترم صدا و همراهی و همدلی میان همکاران شبکه رادیویی تهران، شاهد موفقیت روزافزون این شبکه باشیم.
در بخشی دیگر از این مراسم مسعود محمودخواه مدیر یکی از گروه های رادیو تهران به تشریح ویژگی های شخصیتی سعید معدن کن و دکتر حمیدرضا صحراگرد مدیران پیشین و جدید این شبکه پرداخت.

اهداء لوح سپاس و یادبود از سوی معاون صدا و برخی از مدیران شبکه های رادیویی به سعید معدن کن مدیر سابق رادیو تهران و اهداء حکم انتصاب به دکتر حمیدرضا صحراگرد مدیر جدید این شبکه پایان بخش این مراسم بود.

اخبار پربازدید

  • تغییر الگوی مصرف برای رسیدن به هوای پاک

  • قدردانی از رادیو نمایش در نشست سوره مهر

  • مصداق های ادب در کتاب های درسی

  • «کاروان قرآنی انقلاب» راهی شد

  • سیری در هویت ایرانی و حقوق فرهنگی بر امواج فضیلت و فطرت

  • تغییر الگوی مصرف برای رسیدن به هوای پاک

  • گرایش نویسندگان لهستانی به معجزه زبان فارسی

  • رمزگشایی رادیو ایران از انتقال آب خزر به سمنان

  • تاثیر ویژگی های حضرت فاطمه زهرا (س) به عنوان الگوی موفقیت

  • سیره عملی حضرت زهرا (س)