صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search
دسترسی سریع

شبکه های سراسری رادیو ویژه برنامه های آخر هفته خود را اعلام کردند.

به گزارش روابط عمومی معاونت صدا، شبکه های سراسری رادیو برای ایام آخر هفته برنامه های فاخر،جذاب و مفرحی را اماده کرده اند که به شرح ذیل هستند:
برنامه های شاخص پنج شنبه 96/10/21
شبکه رادیویی ایران: برنامه "دیار آشتی" با موضوع سفر به بندر چابهار در آستانه شهادت حضرت فاطمه معصومه(س)، ساعت پخش:16:00.
شبکه رادیویی فرهنگ: برنامه "نیستان" با موضوع ،گفت­و­گو با هنرمندان حوزة موسیقی ، رویدادهای موسیقی در سراسر ایران ، نقبی به موسیقی جهان ، معرفی آثار ارزشمند موسیقی ایرانی ، نقد و بررسی آلبوم­های موسیقی همراه مخابطان است. ساعت پخش: 6:30.
شبکه رادیویی جوان: برنامه "تقاطع" با موضوع بررسی جنگ های خاورمیانه، قدرت وکنترل جنگ، طرح خاورمیانه جدید، خاورمیانه وغرب آسیا و بررسی مسایل روز در خاورمیانه، ساعت: 9:00پخش می شود..
شبکه رادیویی قرآن:"ویژه برنامه شب وفات حضرت معصومه(س)" با موضوع آموزش حفظ قرآن ویژه نوجوانان ، ساعت که:21:10 به روی انتن می رود.
شبکه رادیویی معارف: برنامه "فقه پویا" با موضوع بررسی فقهی و حقوقی علنی و غیر علنی بودن دادگاه های مفاسد اقتصادی ساعت 14:50 پخش می شود.
شبکه رادیویی سلامت: برنامه "انسان و طبیعت" با موضوع اینکه از خاک فرسوده حاصلی بر نمی خیزد که ساعت: 13:30 پخش می شود.
شبکه رادیویی ورزش: برنامه "هوادار با موضوع ویژه جامعه هواداران ورزشی با هدف ارائه راهکارهای عملیاتی بر اساس فرهنگ و اخلاق اسلامی ، هویت ملی با زبان طنز فاخر رادیویی که ساعت:10:00پخش می شود.
شبکه رادیویی اقتصاد: برنامه "روز از نو" با موضوع بررسی مهارت های ارتباطی و شاخصه های آن که ساعت 18:30 پخش می شود.
شبکه رادیویی صبا: برنامه "ساده و صمیمی" با موضوع برنامه ای صبحگاهی شاد و مفرح به همراه آیتم های مختلف طنز که ساعت: 07:00 پخش می شود.
شبکه رادیویی تهران: برنامه "عقیق" با موضوع تشکیل شورای انقلاب به فرمان حضرت امام خمینی(ره) که ساعت 22:30 به روی آنتن می رود.
شبکه رادیویی گفتگو: برنامه "سینما معیار" با موضوع جریان شناسی سینمای کشور و بررسی یکی از فیلم های در حال اکران، ساعت پخش: 14:30.
برنامه های شاخص جمعه 22/10/96
شبکه رادیویی ایران: برنامه "رادیو جمعه" با موضوع طنز اجتماعی که از ساعت:9:00 پخش می شود.
شبکه رادیویی فرهنگ: برنامه "لبخند زندگی" که با موضوع طنز و سرگرمی است ساعت 16:00پخش می شود.
شبکه رادیویی جوان: برنامه "جوان‌گشت" موضوع این برنامه شناسایی شهرهای ایران ازنظر قدمت تاریخی،گردشگری،صنایع دستی ،موقعیت جغرافیایی می باشد هر هفته به یک شهر سفر می کنند.این هفته:خراسان شمالی، ساعت پخش:6:40.
شبکه رادیویی قرآن: برنامه "تفسیر نوجوان " با موضوع آموزش نکته های تفسیری و مفاهیمی سوره های قرآن کریم با حضور نوجوانان و کارشناسی استاد اسماعیل عاکفی با هدف افزایش دانش مخاطب درباره واژگان قرآنی و افزایش دانش مخاطب درباره تفسیر و مفاهیم سوره های قرآن / تفسیر سوره لقمان که ساعت 10:35پخش می شود.
شبکه رادیویی معارف: برنامه "تاجمعه ظهور" با موضوع نگاهی به ویژگی های یاران امام زمان (ع) که ساعت 10:35پخش می شود.
شبکه رادیویی سلامت: برنامه "راز نیلوفر" با موضوع آیا مثبت اندیشی و انتقاد در یک جا جمع می‌شوند؟ که ساعت 6:30 پخش می شود.
شبکه رادیویی ورزش: برنامه "سه گام "با مضوع باز پخش مصاحبه های اختصاصی رادیو ورزش + انعکاس انتقادات و پیشنهادات مخاطبان + اطلاع رسانی برنامه ریزی روز آتی که ساعت 19:30 به روی آنتن می رود.
شبکه رادیویی اقتصاد: برنامه "بهارستان" با موضوع بررسی توسعه صادرات/ارزیابی نمایندگان از صادرات سالانه که ساعت 13:05 پخش می شود.
شبکه رادیویی صبا: برنامه "صباهنگ" با موضوع پخش ترانه های مورد علاقه مخاطبان و تعامل با آنها از طریق پیامک ساعت 16:00 پخش می شود.
شبکه رادیویی نمایش:برنامه "دردانه" که با موضوع داستانی علی پسر بچه ی هفت ساله ای است که پدرش، عباس، در جبهه است. علی نامه ای را می برد پیش رحمان که ساعت 9:00 به روی آنتن می رود.
خاطر نشان می شود علاقه مندان می توانند برنامه های شبکه های رادیویی را علاوه بر گیرنده های رادیویی از طریق سایت شبکه ها ،گیرنده های دیجتال و اپلیکیشن تلفن همراه رادیو به نشانی www.iranseda.ir دریافت نمایند.

اخبار پربازدید

  • تغییر الگوی مصرف برای رسیدن به هوای پاک

  • قدردانی از رادیو نمایش در نشست سوره مهر

  • مصداق های ادب در کتاب های درسی

  • «کاروان قرآنی انقلاب» راهی شد

  • سیری در هویت ایرانی و حقوق فرهنگی بر امواج فضیلت و فطرت

  • تغییر الگوی مصرف برای رسیدن به هوای پاک

  • گرایش نویسندگان لهستانی به معجزه زبان فارسی

  • رمزگشایی رادیو ایران از انتقال آب خزر به سمنان

  • تاثیر ویژگی های حضرت فاطمه زهرا (س) به عنوان الگوی موفقیت

  • سیره عملی حضرت زهرا (س)